Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 28. 4. 2020
Líbí se mi

Cvičení doma vhodné i pro začátečníky

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 28. 4. 2020
Líbí se mi
Cvičení doma vhodné i pro začátečníky

Cvičení doma vhodné i pro začátečníky

Chcete pravidelně cvičit a nevíte, jak začít? Nebo už nějakou dobu cvičíte a došla vám inspirace? Inspirujte se metodou Fit Pain Free. Díky jednoduchým cvikům se může zapojit opravdu každý. Pravidelné protahování a správná kombinace jednotlivých cviků vás může, stejně jako mnoho našich klientů, zbavit i dlouhodobé bolesti. Připojte se k nám na pravidelné online lekce Fit Pain Free! 

Motivujte sebe i ostatní

Co donutí člověka vstát z gauče, rozložit si podložku a začít cvičit doma? Odpověď je jednoduchá! Skupinové online lekce. Společná cvičení nás více motivují a donutí nás cvičit i ve dny, kdy se nám opravdu nic dělat nechce. Zároveň uděláte něco pro své zdraví a po cvičení ze sebe budete mít skvělý pocit. Nebojte se také zapojit svého partnera, partnerku nebo členy rodiny!

Právě teď máte navíc jedinečnou možnost získat zvýhodněnou nabídku lekcí. Lekce začaly 20.4. a pokračují do 20.5. Cvičit můžete v pondělí nebo ve středu vždy od 19:00 - 20:00. Připravujeme pro vás i další zajímavý online kurz. O podrobnosti se s vámi podělíme brzy!

Cviky Fit Pain Free jsou snadné, ale účinné, a proto je zvládne i úplný začátečník. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení, postačí vám pouze podložka a pohodlné oblečení. Udělejte něco pro své zdraví i vy!

O metodě Fit Pain Free

Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.

Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
kasandra olivová 4. 2. 2021

zdravím chtěla bych doma cvičit ale vůbec nevím jak začít. Přemýšlela jsem že bych si pro začátek objednat tento Master air http://trefasport.cz/elipticke-trenazery/22227-master-air.html myslíte že je vhodný pro začátečníky nebo mám radši koupit něco jiného ?

Odpovědět
avatar
Iveta Hoskova 6. 11. 2020

Ahoj. Já se k tomu právě vůbec nemůžu dokopat. Proto přemýšlím, že si pořídím nějaký běžící pás https://trefasport.cz/bezecke-pasy/22407-master-f-11.html myslíte si, že se za tu cenu vyplatí? Máte doma nějakej cvičící nástroj?

Odpovědět
avatar
Ivana Mrázková 23. 8. 2020

Domácí cvičení - to mám velmi ráda. NIkdo mi do toho nekecá - až na manžela, ale toho si už dokážu vycvičit po letech. Do tělocvičen jsem chodila jako mladá, ale to už mě neláká. Poměřování úplně nevyhledávám. Kromě sed lehů, kliků, angličáku občas zajdu na vibrační plošinu - https://www.testino.cz/vibracni-plosiny Kila mizí samy.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 5. 2020

cvičím doma - podle sebe

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.