Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 29. 12. 2020
Líbí se mi

Clemens KUBY

KamilaK
KamilaK
Vloženo 29. 12. 2020
Líbí se mi
Clemens KUBY

Clemens KUBY

„Dozrál čas prožít zázrak v nás,“ říká Clemens Kuby a dodává, „ten, kdo se vyléčí, má pravdu.“ Ve svém bestselleru Na cestě do sousední dimenze přiblížil svoje cesty za léčiteli a šamany celého světa a dokumentoval různé formy duchovního léčení. Sám se vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy a nyní využívá toho, co se během let dozvěděl o procesech samoléčení a o svém vlastním uzdravení. To, co po dvě desetiletí považoval za zázrak, nyní rozšifroval a rozvinul v metodu, která ukazuje i ostatním lidem cestu k jejich samoléčebným silám.

Každá doba bez ohledu na situaci je příležitostí k tomu, aby každý člověk převzal odpovědnost za své léčení a zdraví.

Roku 1981 spadl z patnáctimetrové výšky na asfalt ze střechy svého domu a rozdrtil si přitom druhý bederní obratel L2, takže příčně ochrnul. Vrtulník Bundeswehru ho dopravil do Heidelbergu-Schlierbachu do speciální kliniky pro příčná ochrnutí. Cestou musel stroj překonat bouřku, což vedlo k silným turbulencím, které v něm vyvolaly strašlivý strach ze smrti. Také tento zážitek ho zanedlouho přivedl k rozhodnutí opustit způsob života, který do té doby vedl, odloučit se od svého domu, ženy a matky a tehdejšího okruhu přátel.

Radikální životní změna vedla - jak tomu po letech porozuměl po intenzivních výzkumech spontánních uzdravení na nejrůznějších místech světa - k první reakci v levé noze.

Společně se svou manželkou Astrid Kuby založil Evropskou akademii pro procesy samoléčení (SHP), která slouží k dokumentování a publikování nejrůznějších nemedicínských léčebných metod. Je odrazovým můstkem pro ty, kteří se chtějí naučit léčit se vlastními silami nebo si zachovat zdraví, a vzdělává experty, kteří vedou ostatní k tomu, aby si dokázali pomoci sami. 

Clemen Kuby pronikl do hloubky samoléčení. To z něho činí skutečně důvěryhodného "vyslance mezi dvěma světy" a žádného přednášejícího, který své zkušenosti a svou metodu úspěšně předává dál na svých přednáškách a seminářích.

Cemens Kuby: Léčení zázrak v nás, Eminent 2008

Obrázky: bing. com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 7. 2. 2021

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 30. 12. 2020

Líbí se mi článek

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 12. 2020

pěkný článek

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 30. 12. 2020

Děkuji a přeji šťastný nový rok 2021!

lemur
lemur 30. 12. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 29. 12. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 602
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.