Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 17. 1. 2019
Líbí se mi

Chic styl podle Pařížanek

Madame Chic
Madame Chic
Vloženo 17. 1. 2019
Líbí se mi
Chic styl podle Pařížanek

Chic styl podle Pařížanek

Pařížanky nejsou krásnější než Češky nebo Slovenky, to určitě ne. Ale, vyzařuje z nich jiná energie! Jsou vyrovnané, sebevědomé, mají svůj osobitý styl a když to shrnu - jsou prostě šik. Také jsem si všimla, že tyto ženy docela přísně, ale zcela automaticky dodržují denní režim, životosprávu, péči o svůj celkový vzhled a milují tradice.

Pojďme se tedy na tento pařížský styl podívat zblízka. Mám pro Vás několik tipů, jak být šik jako dáma z Paříže.

1. Choďte vzpřímeně. V okamžiku, kdy se narovnáte tak se budete cítit sebevědoměji.

2. Pařížanky jedí 3x denně a odpoledne si někdy dají malou svačinku. Jedí opravdové a kvalitní potraviny a nikdy nejedí za chůze. Od malička mají tento styl stravování v sobě zakořeněn a dodržují jej. Zároveň si, ale jídlo užívají a milují rodinné večeře s několika chody.

3. Milují kvalitu, ale na druhou stranu jsou střídmé a nepodléhají konzumnímu stylu života. Krásným výstižním heslem je : KUPUJTE TO NEJLEPŠÍ, CO SI MŮŽETE DOVOLIT. Pařížanky chodí neustále upravené. Jsou na to tak zvyklé, údajně je to pohodlné a ušetří to i čas. Znají svoji postavu, ví co jim sluší, co si mohou dovolit a také mají přehled o barvách, které jim lichotí. Ve skříni mají obvykle jen takové kusy, které se doplňují a odpovídají celkovému stylu své nositelky. Většinou také nejsou majitelkami velkých skříní. Tímto jim tak odpadá každodenní problém milionů žen na světě s tím co ráno na sebe a jak to zkombinovat.

Milé dámy, i na nákupu můžete vypadat upraveně, nikdy nevíte koho potkáte....a ikdyž nepotkáte, buďte upravené kvůli sobě. Dbejte i na spací úbor, nemusí to být zrovna saténová košilka, ale i oblečení na spaní by mělo být kultivované. To platí i o oblečení na doma...ušmudlané legíny rozhodně nejsou šik ani sexy. Upravené budete mít větší sebedůvěru.

4. V líčení Pařížanky upřednostňují spíše minimalistický styl a tzv. přírodní líčení. Samozřejmě v Paříži potkáte spoustu výstředních typů, ale pravděpodobně to nebude originál Pařížanka. Také to nejsou velké vyznavačky plastických operací. Pokud se k nějaké úpravě rozhodnou tak je to většinou jen nějaká lehčí korekce. Mluvit o plastické operaci je pro Pařížanku tabu. Tyto ženy také vědí, že líčení nemá z obličeje udělat masku, ale slouží k rozjasnění a oživení pleti.

5. Neodmyslitelnou součástí šik dámy je PARFÉM. Parfém je vyjádřením Vaší osobnosti. Vyberte si svou osobitou vůni, která podrthne Váš styl. Vůně toho o člověku řekně hodně....

Shrnutí, aneb jak se přiblížit stylu Pařížanek

Žijte s chutí

Nedovolte si intelektuálně upadat

Zajímejte se o věci kolem sebe

Definujte svůj styl, poznejte sami sebe

Udržujte upravené sebe i prostředí kolem Vás (byt, kancelář atd.)

Jestliže ve svém stylu stále tápete, nemáte představu jak a kde začít můžu Vám pomoci, alespoň s tím KDE. Vydejte se do Paříže, načerpejte místní atmosféru, ochutnejte zdejší jídlo a kupte si francouzský parfém. Doufám, že stejně jako já nikdy nezapomenete na ten moment, kdy jdete po ulici a najednou před Vámi stojí ta nejvyšší dáma Paříže - Eiffelova vež

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

krása

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 1. 2019

Pařížanky mají šmrnc

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 18. 1. 2019

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 18. 1. 2019

Pěkně napsané

Odpovědět
Madame Chic
Madame Chic 18. 1. 2019

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 769
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.