Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2016
Líbí se mi

Cesta do plavek startuje! Stáhněte si jídelníček a začněte cvičit. Nikdy není pozdě!

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2016
Líbí se mi
Cesta do plavek startuje! Stáhněte si jídelníček a začněte cvičit. Nikdy není pozdě!

Cesta do plavek startuje! Stáhněte si jídelníček a začněte cvičit. Nikdy není pozdě!

Kdo chce ještě stihnout zdokonalit své tělo last minute do plavek, může právě dnes začít. Na stránkách cestadoplavek.cz najdete jídelníček právě pro vás a videa s doporučeným tréninkem na každý týden.

Trénovat můžete v přírodě, doma i v posilovně – podle vašich potřeb a možností. Průvodkyní vám bude instruktorka fitness a odbornice na výživu Jana Krátká a moderátorka a modelka Agáta Prachařová. Agátina výzva: Cesta do plavek - právě startuje. Tak pojďme do toho!

Jídelníček na příští týden je tu pro vás, nakupte si na každý den suroviny včas. Stanovte si cíle a pusťte se s chutí do tréninků! Jak na to?

 

Jak pracovat s jídelníčky

Nejprve se zařaďte do správné hmotnostní kategorie, které jsou nabízeny. Zaokrouhlete svoji aktuální hmotnost na desítky kilogramů (tedy jako „50 kg“, „60 kg“, „70 kg“, „80 kg“, „90 kg“). Pro každý den máte k dispozici spočítané množství potřebných surovin na 3 kompletní pokrmy. Vycházíme z praktického předpokladu, že máte možnost večer si připravit vlastní jídlo na další den. Větší kulinářskou kreativitu nabízejí rychlé, ale komplexní snídaně, oběd máte připravený již z předchozího dne tak, abyste si jej mohly vzít kamkoli potřebujete a večer si doma připravujete čerstvou kompletní večeři ve dvojnásobném množství – tedy také jako na oběd na další den (je tedy třeba všechny suroviny vynásobit 2krát).
U jídelníčků s recepty jsou vždy naplánována jen 3 jídla denně, pokud vám však vyhovuje jíst v menších porcích vícekrát za den, rozdělte si je na menší části. Pokud máte stále hlad, přidejte si během dne zeleninové saláty (bez dalších olejů, oříšků atd.), zeleninové polévky (bez smetan a tuků) nebo pečte další dezerty z tvarohů. Tipy na ně najdete mj. v knize Agátina cesta k dokonalé postavě.
Pro každý týden máte k dispozici nákupní seznam se vším potřebným. V sobotu vždy přidáváme pečení moučníku nebo paštiky, které pak v dalších dnech využíváte ve svých jídelníčcích. O zbytek se můžete podělit se svými přáteli.

 

Jak pracovat s tréninky

Každý týden vám budou k dispozici videa se třemi variantami: Trénink v přírodě, trénink doma, trénink v posilovně. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější variantu a dle instrukcí trénink opakujte 4x během jednoho týdne. Není asi třeba připomínat, že podstatně větších výsledků dosáhnete při následování varianty tréninku v posilovně, menších při následování tréninku v parku a nejmenších výsledků dosáhnete pouze při trénincích s vlastní vahou v interiéru. Samozřejmě je možná také jejich kombinace dle aktuálních okolností.

 

Kdy pro vás tato výzva není vhodná

Tato výzva pro vás není vhodná, jestliže trpíte onemocněními, která vyžadují zvláštní stravovací pravidla, pokud trpíte zdravotními omezeními, která se neslučují s běžnými tréninkovými postupy nebo pokud se nedokážete zařadit do žádné z nabízených hmotnostních kategorií (tj. pro nadváhu výrazně převyšující 100 kg). Berte v úvahu, že pro potřeby této výzvy, kde není přesně definována její „uživatelka“ dochází k určité míře zobecnění. Každý člověk je jiný a nejlepších výsledků se dosáhne právě nastavením podmínek podle jeho individuálních potřeb, kdy dokážeme zohlednit všechna vaše omezení.

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

Více o akci se dočtete ZDE.

 

ŽENY s.r.o. jsou u toho! Protože na tom, jak vypadáme, prostě záleží!

Jdete do toho s námi?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Moni82
Moni82 15. 6. 2016

Také začnu až teď, ale ráda

Odpovědět
Katy K
Katy K 31. 5. 2016

Já jsem tedy také nestihla začátek, ale nevadí, jdu do toho. Trénink už jsem zkusila... a moje fyzička - žádný zázrak. Takže stáhnu i jídelníček a to by v tom byl čert, abych s tím nepohnula...

Odpovědět
menfreya
menfreya 25. 5. 2016

já už to asi nestíhám ale snažím se..

Odpovědět
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.

Snaha se cení, nenechte se odradit, začít můžete kdykoli, je to hlavně na vás! Držíme palce! A o tom, jak se daří-nedaří, nám můžete napsat i do blogu.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 030
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.