Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ewik_a
Ewik_a
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi

CeraVe

Ewik_a
Ewik_a
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi
CeraVe

CeraVe

Nebudu Vám tady vykládat z čeho jsou výrobky složené, protože to si můžete přečíst sami, ale napíši svou vlastní zkušenost s těmito výrobky.
Jsem atopik a tak moje pokožka nesnese jakýkoliv výrobek a musím si hodně vybírat a zkoušet co mi bude vyhovovat. Musím říct, že jsem z této kosmetiky unešená. 
Nejprve jsem zkusila čistící pěnivý gel, ten má velice praktický obal s pumpičkou, takže si nadávkujete množství, které opravdu potřebujete. Po prvním nanesení mě zarazila vůně, i když je výrobek bez parfemace, tak má svou specifickou vůni, ale po týdenním použití mi vůně už nevadí a nevnímám jak voní. Gel dobře pění, nezanechává pokožku suchou a hlavně nedráždí kůži což je úžasné pro citlivou pokožku. Po mycím gelu jsem nanesla hydratační krém, který je také bez parfemace, po prvním použití mě po něm uplně šíleně pálili ruce, protože je mám hodně popraskané a kdo je atopik, tak ví, že prasklinky se opravdu špatně hojí a cokoliv se do nich dostane, je peklo .
No nevzdala jsem to a namastila jsem si krémem nohy, ruce. Pálení přestalo po chvíli a čekala mě první noc. Většinou se budím tím, jak mě nohy svědí a musím se chtě nechtě drbat, ale co se nestalo, na svědění jsem se nevzbudila což mě mile překvapilo. No říkala jsem si, že je to náhoda a tak jsem použila další a další den a opravdu žádné svědění se zatím nedostavilo což je úžasné. Dokonce mi krém zjemil suché ložisko na pažích což také vítám. Krém perfektně hydratuje, dobře se roztírá a vstřebává, nezanechává pokožku mastnou jako u jiných výrobků.
Takže za mě určitě výrobky doporučuji a určitě vyzkoušejte a dejte vědět jak jste spokojeni


Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 14. 2. 2019

Je to výborná kosmetika.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 003
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.