Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Rozenska
Vloženo 5. 5. 2018
Líbí se mi

Celulitida - Změňte svůj jídelníček

avatar
Hana Rozenska
Vloženo 5. 5. 2018
Líbí se mi
Celulitida - Změňte svůj jídelníček

Celulitida - Změňte svůj jídelníček

Chcete-li zachovat pojivovou tkáň silnou, jezte hodně potravin bohatých na antioxidanty, jako jsou pomeranče, jahody, brokolice, rajčata a hrášek, které všechny obsahují vitamín C - účinný vitamín, pokud jde o obnovení struktury pokožky. Antioxidanty pomáhají tělu zbavit se volných radikálů, což jsou molekuly, které se spojují s rakovinou a předčasným stárnutím.

Jezte více jablek.

Jablka nejsou příliš kyselé, ale toxiny jsou, takže jablka mají tendenci vrovnať jejich pH. Pektin v jablkách, je rozpustný typ vlákniny, která pomáhá při detoxikaci zažívacího traktu tím, že vás donutí použít toaletu častěji. Hrušky, banány, citrusové plody, mrkev a zelí všechny obsahují pektin.

Vyhněte se nadbytečnému cukru.

 

Nejenže příliš velkým množstvím cukru získáte kilogramy, ale jeho nadbytek zasahuje do způsobu, jakým naše tělo metabolizuje vitamín C - vitamin, který je nezbytný pro tvorbu kolagenu a elastinu.

Vyberte si čerstvé potraviny, syrové ovoce a zeleninu.

Příliš zpracované a rafinované potraviny jsou plné přísad, konzervačních látek, tuků a soli, které zatěžují systém odstraňující toxiny ve vašem těle. Tím, že jíte ovoce a zeleninu syrovou, získáte maximální užitek z vitamínů, které obsahují.

Cibule a česnek obsahují sloučeniny síry, které posílí váš imunitní systém, což na oplátku sníží zátěž na váš lymfatický systém. Také čistí krev a lymfu od toxinů.

Jezte biopotraviny.

 

Biopotraviny jsou bez pesticidů, insekticidů, hormonů a umělých dochucovadel, což sníží počet toxinů se kterými se vaše tělo musí poprat.

Voda, voda, voda.

Zůstaňte dostatečně hydratováni, ale nepřehánějte to. Pití příliš mnoho vody může vyplavit z vašeho systému důležité elektrolyty. Nechte žízeň být vaším průvodcem.

Šťáva z citronu.

Začněte den vypitím poháru teplé vody s trochou šťávy z citronu. To nastartuje vaše játra.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 137
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.