Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zuzka Procházková
Zuzka Procházková
Vloženo 4. 8. 2017
Líbí se mi

BÍLÁ JE NOVÁ ČERNÁ aneb PROČ A JAK STOJÍ ZA TO NOSIT CELOBÍLÝ OUTFIT

Zuzka Procházková
Zuzka Procházková
Vloženo 4. 8. 2017
Líbí se mi
BÍLÁ JE NOVÁ ČERNÁ aneb PROČ A JAK STOJÍ ZA TO NOSIT CELOBÍLÝ OUTFIT

BÍLÁ JE NOVÁ ČERNÁ aneb PROČ A JAK STOJÍ ZA TO NOSIT CELOBÍLÝ OUTFIT

Letos v létě mě bílá opravdu baví a myslím, že to postupně s mými články je docela vidět.   Dnes vám  chci dokázat, že bílá není jen pro ty z nás, které mají  velikost XS.  A to přímo na příkladu sebe samé.

 Dřív, když jsem byla skutečný hubeňour, jsem bílou (natož bílé kalhoty!)  moc nenosila. Protože jsem si nevěřila a taky jsem vůbec nevěděla, jak ji nosit.

A teď,  přesto, že mám momentálně největší počet kil, co jsem kdy měla, jsem si po dlouhé době odhodlala koupit a nosit bílé kalhoty .  A  taky nosím nosím bílé šaty.  A troufám si tvrdit, že to nevypadá vůbec zle a ani v jednom z toho se necítím  „nadrozměrně“  

Proč jsem si ji tolik oblíbila a jak ji lze nosit? Čtěte dál.

Monochromatic white

Proč stojí za to nosit bílý monochromatický outfit?:

Elegance a mladost  – bílá je jednoduchý způsob jak vytvořit jednoduchý elegantní vzhled. S klidnou duší vyměnte „malé černé šaty“ za „malé bílé“. Budete působit elegantně, a budete vypadat mladší, než v malých černých.

small white
 

Svěžest,  jemnost  – bílý monochromatický ouftit vytváří jemný, svěží vzhled, ať už v malých bílých, nebo celém outfitu. A to je pro léto moc pěkná a příjemně nositelná volba!

 

Lesiure clean white monochromatic
 
Univerzalita –  bílou můžete nosit vždy a všude, kromě svateb. Neuděláte s ní přešlap, dokážete z ní vytvořit dostatečně elegantní, nebo naopak dostatečně ležerní v jednom.
 
 
Source: Mango press 
 
White monochrmatic elegant

White monochrmatic elegant by prochazkova-zuzana featuring champagne clutches

Jak nosit bílý monochromatický outfit?:

  1. U bílého monochromatického outfitu platí stejné pravidlo jako u ostatních monochromatických outfitů: mixujte materiály. Důvod je prostý. Pokud budete v jednom materiálu od hlavy až k patě, celý outfit se slije a budete vypadat jako ve skafandru a jaksi „placatě“ . Pokud plochu „rozbijete“ různým materiálem, získáte maximum z výhod monochromatického outfitu.
  2. Je důlžité vhodně zvolit střih a velikost – což tedy platí nejen u bílé, ale u veškerého oblečení. To proč to uvádím je, že u bílého monochromatického outfitu však obzvlášť. Nevhodně zvolený střih či velikost by bílí barva ještě více umocnila.
  3. Pod bílé oblečení volte vždy nude spodní prádlo, ne bílé. Bíle je nepřirozené a je příliš vidět a rozbíjí celou jemnost a linie.
  4. Při líčení a doplňcích ssetrvejte u čistých a jemných linií, které podtrhne celkový dojem.
  5. Tip na závěr: S bílou lze vrstvit i v létě . Doplňte svůj jednoduchý outfit bílý krajkovým kimonem. Působí skvěle žensky a vy s ním můžete překrýt cokoliv potřebujete, a přesto se nepřehřejete   Koupila jsem ho na zkoušku, a moc jsem si ho oblíbila. Jestli chcete vyzkoušet ten stejný co mám já a utratit jen stovku, koupíte ho tady. Doopravdy vypadá tak dobře, jako na obrázku.
   1.          Lace kimono

    

Díky tomu, že je bílá letošním letním trendem, zaujala mě. Kdybych si ale myslela, že je trendem, který jen rychle přejde a nemá šmrnc, tak bych vám jej nedoporučovala. Ale u tohoto si to směle troufnu.  Takže pokud překonáte svou obavu z bílé, věřím, že vám v šatníku zůstane nadčasový kousek.

Spokojený zbytek léta

Vaše Zuza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 9. 8. 2017

Moc pěkný článek, velice se mi dobře četl. Mám bílou hodně ráda a když jí někdo umí nosit, dělá divy. Jenže mým problémem je, že na mě bílá moc dlouho nevydrží bílá.

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 14. 8. 2017

děkuji za pochavlu, to mě moc potěšilo mám radost, že se dobře četl, snažím se o to S tou výdrží bílé to znám Pokud jde o ušpinění během dne (na to já jsem občas expert), na to radu neznám, sama nevím co s tím je to zákon schválnosti. Ale pokud jde o postupné šednutí při praní, nedejbůh žloutnutí, tak na to recept mám: Naprosto skvělý produkt z DMka, stačí přisypat k prášku na praní (stačí jen půlka). Stojí jen cca 14 Kč. Fotku produktu najdete v tomto článku : http://bit.ly/2sUJqc6

Jana7
Jana7 6. 8. 2017

mám ráda bílou, ale na ulicích vidím černé spodní tanga po šaty, prostě musí si člověk dát na tyto věci opravdu pozor, pak je to trapné

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 14. 8. 2017

naprostá pravda, je potřeba s ní zacházet opatrně a prádlo pod ni nebrát na lehkou váhu. Je fakt, že když člověk vidí, jak se to dá zkazit, je to opravdu škoda :-/

KamilaK
KamilaK 6. 8. 2017

moc pěkné!!!!

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 14. 8. 2017

děkuji, to mám radost!

many
many 5. 8. 2017

Odpovědět
Zuzka Procházková
Zuzka Procházková 14. 8. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.