Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 8. 2018
Líbí se mi

Na zdraví, barevné léto! Aneb o letních závislostech a rituálech

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 8. 2018
Líbí se mi
Na zdraví, barevné léto! Aneb o letních závislostech a rituálech

Na zdraví, barevné léto! Aneb o letních závislostech a rituálech

Miluji rituály. Na pár let jsem podlehla rituálu pohodička = kávička. Dlouho mi trvalo, než jsem svůj překyselený organismus přestala prolévat kávou a naučila se nové rituály, se kterými si zpestřuji denně kratší či delší chvíle sama nebo ve společnosti.

A tak jsem letos společně s výzvou #revolucečerné dala barvu i svým chutím. Už v červnu díky objevu v naší Pracovně ŽENY s.r.o. v Karlíně vysokorychlostnímu Smoothie Mixéru Philips jsem se stala závislou na ranních ovocných smoothie, které jsem ladila do všech barev dle sezónního ovoce. 

 

V mém případě musí být základem všeho bezlaktózové mléko a pak už cokoliv, co nám po každém víkendu nakládala babička v tunách z domácí zahrádky... třešně, jahody, švestky.

Nejoblíbenější kombinací je sójové mléko (ideálně vanilkové), banán a borůvky a jahody. A vznikne nejenom vydatná a chutná svačinka, ale také barva, která ladí nejenom k šatům. 

A tajemství barvy drinku z titulní fotky je poměrně jednoduché. Je to zmrzlina lesní směs, kterou jsem našla v mrazáku a nechtělo se mi čekat, až povolí. Tak jsem ji hodila také do geniálního přítele, mixéru Philips, (led porcuje na minikousky na jedničku!), přidala maracuju a během minutky vznikla tato nádherná a chutná ledová tříšť! 

A pro někoho už méně chutná barva, ale pro mě fakt letní závislost vznikla na Matcha Lattee. Ve Starbucks koupíte v horké i ledové variantě a nebo doporučuji balení z DM Drogerie po šesti kusech a umíchat doma s vodou, mlékem, ledem, případně kapkou medu na doslazení. A výhod to má hned několik. Účinky Matcha čaje najdete na spoustě specializovaných webech, každopádně zdroj energie a detoxikace organismu skvělá! A také málokdo vám to závidí a vypije na rozdíl od ovocných smoothie.  

Zelenou, ostatně stejně jako asi u každého doma v tomto letním období, doplňují okurky a cukety na tisíc způsobů, ale do bazénu k vodě moc nevydrží, proto mám pořád v kabelce okurkový zázrak od Ziaja na pleť a dekolt.  

 A jaké závislosti postihly letos vás? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 21. 8. 2018

SUPER

Odpovědět
Clairest
Clairest 21. 8. 2018

Krásné barvy

Odpovědět
gustawka
gustawka 20. 8. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 290
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.