Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Afrodita
Afrodita
Vloženo 18. 6. 2014
Líbí se mi

Až tlustí budou hubení, hubení budou studení

Afrodita
Afrodita
Vloženo 18. 6. 2014
Líbí se mi
Až tlustí budou hubení, hubení budou studení

Až tlustí budou hubení, hubení budou studení

Není větších nepřátel než já a Dieta. My dvě si prostě vůbec, ale vůbec nerozumíme. Kdybych dobrovolně dva týdny držela dietu, víte, co bych akorát ztratila? 14 dnů .  A může za to moje babička. Ta mi dávala do života rady typu: láska prochází žaludkem . Ovšem opomněla upřesnit, který žaludek má přesně na mysli a já si to vyložila tak, že je třeba v prvé řadě hýčkat svůj žaludek. Logicky. Proč bych měla hýčkat jiný žaludek a svůj zanedbávat? Nejsem blbá, ne? Nechtějte ovšem vědět, jak dopadlo moje nejzásadnější rande v životě, když jsem se této geniální rady držela .

„Smím prosit?“ ozvalo se takhle nad ránem na jedné, původně čistě dámské jízdě. Hoooodně metaxy = ochota předstírat tanec. Tančím blbě, ale ráda . Metaxa mě totiž přinutí myslet si, že jsem výborná tanečnice . Smrt všem pochybovačům!!!

„Jeden tanec.“  Odvětím lakonicky, když mrknutím oka zjistím, že „by to šlo“ . Z jednoho tance je ovšem hooodně tanců, pak noční procházka a žádost o polibek!!!! Jo, čtete dobře. To takhle camráte v noci po liduprázdném městě, tma jak v … no….víte kde, nohy vás po tom původně jednom tanečku bolí jak šlak, kecáte blbosti a za nic na světě byste nepřiznala, že vám šrotuje hlavou, kde za chvíli skončíte (no tak to víte s naprostou jistotou), jestli máte dost repre spodní prádlo, jestli bude dostatečná tma, aby přikryla tu celulitidu, která řve na vašem pozadí a zaboha si nemůžete vzpomenout, jestli v posledním Cosmopolitanu psali, že vyspat se s chlapem hned na prvním rande (dá se po dvou hodinách vůbec  mluvit o rande?) je úplně out nebo by to přece jenom bylo omluvitelné . Jenže čím? Jako že nepřemožitelná vášeň? Nebo těch šest metax? Nebo dočasná ztráta soudnosti? Nebo láska? Jenže, kde by se tak rychle vzala, holka? Tohle vypadá na něco úplně jiného. Silnějšího. Hlad. Chemie. Šílenství. Čort znájet. Vždyť, krupica, akorát vím, jak vypadá jeho knoflíček u košile a ohryzek. Hezky. Vypadají. Oba. Knoflíček i ohryzek .  A najednou, v tom nejintenzivnějším přemítání, mě ruce patřící k tomu dokonale prozkoumanému ohryzku, postaví před sebe. Kdyby nebyla tma jak … víte kde …viděla bych mu skrz zorničky rovnou do srdce, tak stojíme blízko. Cítím jeho dech, přivírám oči v rozechvělém očekávání a najednou mě zabije.

 „Můžu tě políbit?“ No co byste tak na to asi odpověděli? Bych vás chtěla vidět, jak říkáte: NEeeee, CO tě to, prosím tě, napadlo!!!!!  Si to zkuste představit. Blbovina největší . To prostě nedáte. Kór, když otázka není pouze zdvořilostní a tazatel ČEKÁ na odpověď. To ….. je prostě na zabití.

„Noooo ….“ Koktám úplně konsternovaná a ačkoliv se dá těžko identifikovat, jestli myslím jo nebo ne, netřeba to už řešit. Zábrany padají, opatrně se mě dotkne rty, čímž vstupuje na chráněné území a začíná … pohádka.  První sex vám popisovat nebudu, dneska máme dietní (teda v mém případě spíš nedietní) téma, ale jestli vám někdo říkal, že první sex je spíš trapný, směšný, neohrabaný než skvělý, tak mu nevěřte. Není to pravda. Je to možné. Nejen MÍT SEX po dvouhodinové známosti, ale dokonce MÍT SKVĚLÝ SEX po dvouhodinové známosti. Bóóóoooože. A je to dokonce lepší než lískooříšková nugeta, kterou miluju a jím nejradši prstem.  

Ale abych se dostala k tomu jídlu. I po sebelepším sexu (prvním neprvním)… jednou přijde hlad, což v mém případě je totální kalamita. Do té doby romantika nejromantičtější, vášeň spalující, touha rostoucí geometrickou řadou, celulitida neviditelná, jiskry v očích sršící, žár v srdci neuhasitelný, motýli v podbřišku permanentní, orgasmy omračující a nepočítané …než dojde na hlad. Nezkrotný.  

„Dala bych si grilované koleno s křenem. Co? Tak teď je zabitý pro změnu ON, mého srdce šampión. Čehož teda hbitě využívám, abych, pokud mám kapík prostor, objasnila svůj celoživotní postoj k dietám.

„Heleď, na něco se umřít musí a já hlasuji pro dobré jídlo.Ty právě proběhnuvší orgasmy byly taky dobré, ale ten žrací .... ten je TOP . A taky se snažím udržet si lehkou nadváhu z takticko-strategických důvodů. Bylo by jednoduše nefér vůči ostatním, kdybych byla atraktivní, inteligentní, zábavná, multiorgastická a ještě k tomu i štíhlá ….. To zas uznej.„ Někde v tomto okamžiku můj dietně-filosofický monolog zaniká v nezadržitelném a úlevném smíchu.

„KONEČNĚ!!!!!“

„Co?????“

„Konečně normální baba. Booooože, kde jsi byla???? Grilované koleno s křenem po noci plné vášně do postele? To je sen každého chlapa. Tebe já budu milovat nafurt, navěkyvěků amen a možná ještě dýl.“ Ach ženy drahé! Kdeže je v té chvíli celulitida nebo špekové  faldíky na břiše? Odpařily se jako pára nad hrncem  .

Po + 7 letech a – 10 kilech:

Člověk, aby přežil některé životní držkopády a sprosťárny, musí mít pevné zásady a dobré kamarádky. Pevné zásady, aby bylo se čeho přidržet, až bude padat na hubu a dobré kamarádky ze stejného důvodu. Láska procházející žaludkem je dobrá zásada a Iva, Eva, Lenka, Petra, Dana, Vlaďka, Jitka, Darina, Lucka, Ala  …. jsou dobré kamarádky. Potud v pořádku. Bohužel babi neříkala, co s tím, když láska změní trasování a začne vám procházet vším, kromě žaludku. Hlava, srdce, myšlenky, póry kůže, konečky vlasů, všechny buňky v těle … všude ji máte, akorát žaludku se nějak vyhýbá. Výsledek je poměrně tristní. Namísto žracích orgasmů, které prostě zbožňujete a pravidelně provozujete, vás nepozorovaně a hlavně bez pozvání navštíví podzimní kámošky – Deprese s Dietou a zůstanou s vámi přes zimu do jara a pak léta a ještě dýl a na vlastní kůži si ověříte další FFF (fakt furt fungující) radu: D + D (rozuměj Deprese + Dieta) zvětšují oblečení. A to tak, že velmi. Ve skříních se vám z ničehonic hromadí čím dál větší hadry. A vy nechápete, jestli se po nocích líhnou nebo co. A tohle je správná chvíle pro kamarádky , hektolitry metaxy , tuny nezdravých brambůrků , sachr dort , jahody se šlehačkou  aaaaa … tak … prostě .... znáte to.  

„Víš co je na celé téhle sračce podstatné?“ blábolím nesrozumitelně.

„Nemám nejmenší tušení, co v tomhle přívalu emocí a trapností považuješ za nejpodstatnější?“

„Potřebuju si odpustit. Sama sobě. Chápeš to?“ Filozofuju a u toho se láduju sachrem, který zajídám česnekovými brambůrkami, jahodami a šlehačku si stříkám rovnou do pusy.

„Do prdele už s tebou. Ty si nemáš co odpouštět. Jednou provždy. Najdem ti někoho jiného. Míň zbabělýho. A ty si laskavě vymažeš jeho číslo z mobilu, taky jednou provždy. A NEBUDEŠ se ho učit nazpaměť. Na to osobně dohlídnu.“

„Byla jsi kandidátka na nejlepší kamarádku na celém světě a já ti chtěla svěřit tajemství. Děsně tajný. Ale asi si to ještě rozmyslím. Pravděpodobně nevyhraješ konkurz ... a .... “ Šlehačku zalívám metaxou přímo z flašky, ležím na gauči, jednou nohou poctivě „uzemňuji“  a objímám kýbl pro všechny případy.

„Nebudeme to po stopadesátéosmé rozebírat, že ne?“ 

„Já ho miluju. Víš? Pokud teda vůbec víš, vo co gou! Tak jak leží a běží. I zbabělýho. Nafurt a navěky věků amen aaaaa možná ještě dýl. A nedá a nedá a nedááááá se s tím nic, fááááákt nic, jako že vůbec .... definitivně ...totálně .... aaaabsolutně.... nic dělat. A on mě miluje úúúúplně stejně, vesmírně, nesmírně .... jenže …. prostě …. melu, škytám a zvracím a plakám a zvracím a plakám a plakám a plakám, protože je to tak bolavý a ponižující, že se o tom jednoduše nedá mluvit.

„Kristepane, jsi-li jaký, kolik ještě toho musíš zhubnout, vypít, překousat, vyzvracet a proplakat, abys pochopila, že to je hajzl, který si s tebou trapně hraje a slibuje ti něco, na co ve své ubohosti nemá?“

„A to vadí?“

„To vadí. Kurevsky to vadí.“     

V lásce, jak vidno, platí ještě jedna moudrost mé babičky vychované světovými válkami: Až tlustí budou hubení, tak hubení budou studení. A jelikož já navzdory všem lásky karambolům miluju vždycky naplno, nafurt a navěkyvěkůamen , tak je jasný, že s paní Dietou se kamarádit jednoduše nemůžu, páč bych nikdy nebyla hubená, ale rovnou studená .

 

A to je konec mého "dietního" příspěvku. Berte jej s nadhledem, stejně jako já a užijte si krásné léto bez dua D + D. 

Vaše Afrodita s mírnou nadváhou, protože by bylo nefér vůči ostatním, kdybych byla atraktivní, inteligentní, zábavná, ............ a ještě k tomu i štíhlá  .

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nelson Tucker 10. 7. 2021

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697 Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Odpovědět
avatar
Jana Smejkalové 11. 4. 2021

To mě se osvědčilo stahovací prádlo https://www.intimidea.cz/stahovaci-pradlo/ Pod šaty nejde vidět

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 18. 2. 2021

Supr vtipný článek! ) Já svoje problémové partie schovávám do spodního prádla od http://www.lanotte.cz , kde mají i kousky, které vyzvednou přednosti, třeba větší prsa, a naopak odpoutají pozornost od ne úplně fajn stehen. Navíc mají i pěkné sexy prádlo a to i v různých velikostech. Takže směle do toho.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 4. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 661
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.