Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 25. 11. 2013
Líbí se mi

Zaujalo nás: Perfektní tělo za 7 minut

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 25. 11. 2013
Líbí se mi
Zaujalo nás: Perfektní tělo za 7 minut

Zaujalo nás: Perfektní tělo za 7 minut

Chcete mít tělo bohyně, ale nemáte času nazbyt? Poradíme!

Chcete být ve formě, ale teď před Vánocemi rozhodně nemáte čas chodit do fitness centra? Zacvičte si doma. Postačí vám k tomu internet nebo aplikace na chytrém telefonu, židle, stěna a věřte nevěřte pouhých sedm minut času. Takzvaný "sedmiminutový trénink" je naprostým hitem hlavně v USA, kde jsem ho vyzkoušela na vlastní kůži letos v září. A řeknu vám, i když pravidelně sportuju, byla to pořádná makačka.

V sedmiminutovém tréninku jde o sérii dvanácti cviků, při nichž využíváte hlavně váhu vlastního těla. Cvičíte vždy třicet vteřin, poté deset vteřin odpočíváte a vzápětí následuje další cvik. Všechny cviky jsou jednoduché a znáte je z hodin tělocviku na základní škole, přesto vám garantuju, že se nejen pořádně zapotíte, ale taky vás bude druhý den pěkně (ale příjemně!) bolet celé tělo! Abyste nemusela počítat a pamatovat si pořadí jednotlivých cviků, vezměte si ke cvičení iPad nebo chytrý telefon. Stačí naťukat www.7-­min.com a můžete začít. Koukněte na video.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
konatovka
konatovka 10. 1. 2015

Mně by tento druh cvičení nevyhovoval, já musím být na čerstvém vzduchu a s holema v ruce - nordic walking.

Odpovědět
Bad Guy
Bad Guy 12. 10. 2014

super rada

Odpovědět
red.miky
red.miky 10. 10. 2014

To se mi líbí, je to krátké, ale efektivní! Zkusila jsem jen část, ale funím dost. Nejsem zvyklá cvičit, už dlouho jsem se do toho nepustila. Ale asi začnu, ráda bych si zpevnila tělo. Uvidím, zda se překonám. Sice u prvního cviku mě hodně bolela kolena, tak bych to musela nahradit něčím jiným, ale líbí se mi to odpočítávání, má to spád.

Odpovědět
Marsii
Marsii 9. 10. 2014

Ano, ano, to je výborná věc a je pravda, že to vypadá jednoduše, ale dá to zabrat. A 7 minut si najdeme každá z nás. No a já to určitě přidám ještě k elipticalu, abych opepřila hubnutí v rámci mého blogu:"Do Vánoc o 2 velikosti méně"))

Odpovědět
6. 9. 2014

Ano cvičit se musí pokud chcete takto vypadat že.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
85 561
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.