Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 8. 5. 2017
Líbí se mi

5 tipů pro KVETOUCÍ HORMONY (YOGA a AKCE)

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 8. 5. 2017
Líbí se mi
5 tipů pro KVETOUCÍ HORMONY (YOGA a AKCE)

5 tipů pro KVETOUCÍ HORMONY (YOGA a AKCE)

Květ = symbol měsíce května, 5-tého měsíce v roce, je nástrojem pohlavního roznožování rostlin. Květen je obdobím rozmnožování v přírodě.

Čeká nás květnový YOGOVĚ nabitý týden.  5tka je v numerologii symbolem změny. Kdo mne znáte, víte, že si ráda hraju se slovy. Květen je 5. měsícem v řadě. Jeho jméno vychází ze slova květ. Málokdo si uvědomujeme, že květ je  služebníkem pohlavního rozmnožování rostlin. Jakpakby se nám lidem ve stejném období neplašil hormon. Připravila jsem pro vás 5 možností, jak hormon harmonizovat

 

 5 možností, jak harmonizovat HORMONY:

 

1) Ve středu 10.5.  v noci 23:42 mějte vodu za oknem, je úplněk ve znamení Štíra. Více o úplňkovém rituálu najdete tady.

měsíc se 10.5. večer ve 23:42 přehoupne do úplňku ve znamení Štíra. Klíčové budou tento úplněk  pohlavní orgány, konečník, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny. Jak symbolické pro všechny aktivity, které mám pro všechny yogové nadšence přichystané. Jak to dělám ráda, pohraju si se slovy ....

2) Splašený HORMON má díky výkyvům počasí  v plašení HOKEJ

O jaru se říká, že se nám plaší hormon. Letos nám v plašení hormonu dělá hokej. Na terase jsem dnes seděla v zimní bundě a nevím, jak svého partnera v takovém skafandru přitahuju. Naštěstí jeho fantazie funguje na výbornou a tak ho ani skafandr neodradil od láskyplných gest a pohledů. Jsem šťastná, protože já jsem seděla na terase, kvůli neproudícímu intuitivnímu naladění uvnitř domu, musela jsem pro inspiraci na vzduch blíž k přírodě.

3) V sobotu 13.5. od 9 h posnídáme s yogovým pozdravem Slunci ve Strašicích 

Posnídejte s námi v trávě na zahradě u strašického muzea v  sobotu 13.5. od 9 h. Vezměte s sebou deku, dobrou náladu a snídani a užijte si s námi pěkné dopoledne. Loni se na stejném místě a ve stejném čase sešlo téměř třicet příznivců. Cílem akce je popovídat si, vzájemně se inspirovat a uvědomit si, jak se máme v České republice dobře. 

Letos navíc budete mít na akci možnost být živi nejen chlebem, ale i pohybem. Před dobrou snídani přidáme i zdravý yogový pohyb a POZDRAV SLUNCI.  Yóga je způsob ásanové a dechové praxe, která vede k nastartování očisty. Pro očišťování je vhodné teplo, které pomáhá lidskému tělu neztrácet jeho teplotu. V lidském těle vytváří teplo pohyb a spojení pohybu s dechem.

Organizátorkou akce je již podruhé Kateřina Juríková, reiky mistrině, masérka a průvodkyně zdravým životním stylem. Více zde.

4) Splašený hormon srovnáme hned po snídani HORMONÁLNÍ YOGOU ve Strašické 8. čajovně

Sobota 13.5. od 13  do 15 hodin, 8. čajovna, Strašice 644Jak jsem se zmínila výše, pití úplňkové vody je další možností, jak harmonizovat hormonální systém těla. Jak hormonům může pomoci yoga se můžete tentokrát dozvědět i ve Strašicích v 8. čajovně od 13. do 15. hodin. Budeme věnovat rozproudění energetického hormonálního tělesného centra – solar plexu. Nemůžete-li otěhotnět, chcete-li se dát po porodu rychle do formy, chcete mít funkční hormonální systém, zdravou štítnou žlázu a další, užívat si života i přes nadcházející období přechodu? Pak je tato akce pro vás.

5) YOGOVĚ nabitý týden zakončíme surp dupr YOGA MARATONEM v  PŘÍBRAMI

Začínáme od 17 hodin a končit budeme, až vy řeknete "dost". Připravený je pro Vás různorodý program vedený třemi lektorkami s různým osobním zaměřením. Přesto pro všechny z nás platí jedno - milujeme yogu a lidské tělo i duši . Těšíme se na Vás a užijte si námi připravený program.

Jestli nevyberete teď, tak už nikdy

PROGRAM YOGA MARATONU

  • 17 hodin – Pozdrav slunci pro energii (Xenie),
  • 17.30 hodin Yoga pro zdravá záda (Leona)
  • 18 hodin – Flow vinjasa YOGA (Lenka)
  • 18.30 hodin – Yoga a Tajemství HORMONŮ (Lenka)
  • 19 hodin – YOGOVÉ překvapení – všichni lektoři
  • 19.30 hodin – Pozdrav MÉSÍCI (Lenka)
  • 20 hodin – ukončení, navazuje yogové posezení – pití, zdravé jídlo a odpovědi na vše, co chcete nejen o yoze ale i zdravém životním stylu vědět

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 5. 2017

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 5. 2017

krásné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 128
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.