Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 5. 12. 2018
Líbí se mi

5 tipů, jak zhubnout rychle a bezbolestně

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 5. 12. 2018
Líbí se mi
5 tipů, jak zhubnout rychle a bezbolestně

5 tipů, jak zhubnout rychle a bezbolestně

Asi každý z nás, bez rozdílu pohlaví, by si přál mít krásné, pevné tělo, nikde žádný faldík, nebo aspoň ne takový, který by nám zavazel při pohybu. Někdo nabere pár kil sedavým zaměstnáním, ženy po porodu anebo jen zkrátka rádi jíme A přebytečných kil se často těžko zbavujeme. Co kdyby to šlo trošku lehčeji?

Podívejte se teď na 5 tipů, jak zhubnout rychle a bezbolestně:

Pijte vědomě

Že máme hodně pít, to asi ví každý. Málokdo ale ví, že je dobré pít promyšleně. Rozvrhněte si do svého dne jednotlivé nápoje tak, abyste pili průběžně celý den, nejen nárazově třeba litr vody. Taky je dobré se zamyslet, co pijete? Pokud potřebujete zhubnout, rozhodně  se zaměřte na pití čisté vody, nebo i bylinek, které podporují procesy hubnutí či odvodnění organismu.

Přidejte do jídelníčku super-spalovače

Super-spalovače jsou takové potraviny, které obsahují látky podporující spalování tuků a tím i hubnutí. Mezi nejznámější z nich patří chilli papričky. Nejen, že vás v zimním období krásně zahřejí, ale kapsaicin v nich obsažený pomůže lepšímu štěpení tuků a urychlí metabolické procesy v těle.

Dalším super-spalovačem tuků je zázvor. Tady doporučuji používat čerstvý kořen zázvoru, ze kterého si můžete udělat čaj nebo jej naložit do studené vody. Když přidáte šťávu z citronu, celý proces tím ještě urychlíte. Pokud nemáte čas shánět čerstvý zázvor, můžete použít i hotový, zázvorový čaj.

Těchto potravin je celá řada, stačí jen hledat. Z těch nejvíce účinných zde proto vypíchnu ještě speciálně česnek, který je králem domácích lékařů, cibuli, skořici a citronovou šťávu. V poslední době se doporučuje užívat i chia semínka, která se v žaludku po snězení jakoby nabobtnají, žaludek tak "ošálí" a cítíte se zasyceni a omezí se tak na dlouho pocit hladu.

Pořiďte si proteinový koktejl

Pokud si vyberete správně, můžete dnes na našem trhu objevit proteinové nápoje plné vybraných, kvalitních surovin, které vašemu tělu dodají potřebné živiny, vitamíny a minerály, nastartují spalování tuků a pomůžou vám při redukci hmotnosti. Jedním z nich je například nápoj Čokoládový mix od firmy tianDe.

Tato firma vytvořila celou sérii proteinových nápojů, které odpovídají jednotlivým fázím hubnutí a jejich složení je upraveno tak, aby tělo v dané fázi dostalo vše, co právě potřebuje. Koktejlem tak můžete nahradit 1-2 jídla denně a svým složením se hodí pro všechny, i pro studenty, důchodce, nebo třeba kojící maminky.

Začněte se hýbat

Pokud jste si mysleli, že to půjde bez pohybu, tak jste bohužel na omylu. Ano, všechny doplňky a výše napsané tipy vám pomůžou s redukcí váhy, ale pokud chcete zhubnout rychle a mít trvalejší účinek, začněte se hýbat. Nemusíte hned začít chodit do posilovny nebo běhat desítky kilometrů!

Najděte si aktivitu, která vás bude bavit a těšit. Začněte víc chodit pěšky, místo výtahu použijte schody a pokud to počasí dovolí, nechte auto v garáži a jeďte na kole Někdy stačí úplně se více věnovat dětem, vymýšlet s nimi aktivity, skákání na trampolíně, bruslení, atd. Začněte tančit, chodit na jógu s kamarádkou, nebo dělat cokoli, co vám přinese radost. Prostě rozpohybujte tělo.

Kouskujte a plánujte

Zdá se vám, že je toho na vás najednou moc? Pít častěji, jíst častěji, častěji se hýbat? Tak si to rozkouskujte! Naplánujte si, kdy a co budete jíst, pít a dělat. Nachystejte si jednotlivé porce, domluvte s dětmi a přáteli aktivity. Zvládnete toho pak mnohem více a snáz. A hlavně díky plánování nebudete mít moc prostoru uhnout a vybočit z plánu, a déle tak v hubnoucím procesu vydržíte.

 

tianDe

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Hejvi Lomková 30. 9. 2020

To vypadá velmi dobře. Já se snažím o sto šest zhubnout. Hlavně kvůli manželovi. Nebo mám zkusit koupit nějaké pěkné prádélko třeba tady http://www.larond.cz. Tam se mi toho líbí nejvíc.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 12. 2018

Jasně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.