Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

světlanna
světlanna
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

5 rad jak ve zdraví přežít alkoholový dýchánek, aneb plesová sezona začíná

světlanna
světlanna
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
5 rad jak ve zdraví přežít alkoholový dýchánek, aneb plesová sezona začíná

5 rad jak ve zdraví přežít alkoholový dýchánek, aneb plesová sezona začíná

Je leden a s ním nám začíná i sezona různých plesů, bálů a podobných společenských událostí. U nás na vsi při takových příležitostech alkohol vždy teče proudem. Navíc je zvykem, že nás muži zvou po tanečku na panáka, takže pokud jich přijde  více, hrozí malér. Jak to přežít?

 

Zde je pár rad pro Ty, kteří si to chtějí užít, a zároveň nechtějí být už o půlnoci namol. 

  1. Dříve než začnete pít alkohol /nejlépe ještě před akcí/, se pořádně najezte. Zapomeňte na diety. Ideální je nacpat se bůčkem, řízkem nebo si osmahnout pořádnou flákotu krkovice, případně objednat guláš. Pokud jste vegeariáni, dejte si alespoň smažák. Zkrátka cokoli mastného, co zpomalí pronikání alkoholu do krve. 

  1. Nemíchejte! Pokud víte, že budete pít panáky, raději si na začátek kupte minerálku, tonik či colu. Pokud budete míchat tvrdý alkohol s vínem, koledujete si minimálně o pořádný bolehlav. Ani pivo prokládané becherovkou není ideální, pokud nechcete riśkovat, že usnete na stole ještě před vyhlášením tomboly. 

  2. Pozor na energy drinky! Po pár Red bullech s vodkou budete mít sice pocit, že máte křídla, o to horší bude ale pád. Energy drink oddaluje působení alkoholu, ovšem později může být tento účinek daleko horší. Navíc tyto přípravky výrazně zvyšují srdeční činnost a tím i riziko infarktu či mrtvice, takže pokud chcete přežít večírek ve zdraví, raději se jim vyhněte. 
  1. Pijte vodu! Jakýkoliv alkohol semtam proložte sklenicí vody, uvidíte, že vydržíte víc a hlavně Vás ráno nebude bolet hlava. 

  1. Pokud jdete na ples v nepřehédnutelné róbě, v níž chcete být za dámu, mějte na paměti, že se musíte jako dáma chovat a přizpůsobte tomu i míru vypitého alkoholu. Věřte, že není nic hroznějšího, nežli pohled na opilou nádheru v rudých šatech, kterak se na vysokých střevíčkách s nepřítomným výrazem potácí na toaletu, zachytávaje se cestou okolostojících mladíků. 

  1. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že večírek přežijete bez ranní nevolnosti, kupte si v lékárně přípravek ANTI ETHANOL 07. Doporučené dávkování cituji: Ideální dávka je 2 kapsle (jeden sáček) půlhodiny před začátkem konzumace alkoholu. Jestliže se tak nestane, vezměte si 2 kapsle co nejdříve po prvním pití. Po konzumaci více než 4 skleniček alkoholu se doporučuje vzít si další 2 kapsle“. Tento přípravek urychluje odbourávání alkoholu, přispívá k ochraně jater a hlavně výrazně zmírňuje příznaky kocoviny.  

Takže směle do tance!

 

Světlana 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 107
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.