Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Melisse
Melisse
Vloženo 9. 9. 2017
Líbí se mi

5 kosmetických vychytávek, které mi usnadňují život

Melisse
Melisse
Vloženo 9. 9. 2017
Líbí se mi
5 kosmetických vychytávek, které mi usnadňují život

5 kosmetických vychytávek, které mi usnadňují život

Zaprvé: olejíček na nehty s arganovým olejem od Essence - stále bojuji s lámavými nehty a loupajícími se kůžičkami. Vyzkoušela jsem kdeco a už jsem to pomalu vzdávala s tím, že takhle hnusně moje ruce prostě budou vypadat navěky. Pak mi mamka náhodou koupila tuhle téměř zázračnou esenci  od Essence a nehty se vylepšily do týdne (což zní jako prachsprostá reklama, ale ne, Essence mi za to opravdu nic neplatí a ani netuší, že tady tenhle článek datluju). 

Zadruhé: vložky na inkontinenci - předesílám, že mi opravdu není sedmdesát. K věku, ve kterém začínají úniky moči, mi ještě nějaký ten pátek chybí. Nicméně, dostaly se mi do ruky reklamní inkontinenčí vložky. Moje obvyklé vložky mi došly (bavíme se mezi námi děvčaty, tak se ani nestydím) a vzala jsem si tu reklamní. To byl pocit! Nejen, že nic neteklo nikam, kam nemělo (na rozdíl od obyčejných vložek, které nasávají asi akorát tu modrou tekutinu v reklamách). Navíc jsou ty vložky neskutečně měkké, příjemné a vůbec jsem o nich nevěděla. Prodávají se v různých velikostech. Zatím jsem se tedy neinformovala o ceně, snad to ale u věci určené pro staré babičky nebude nijak extrémní. 

Zatřetí: doplněk stravy na vlasy a nehty - tuším, že to je selen, zinek a ještě něconázevsinepamatuju. Je na tom přímo napsané "vlasy, nehty". Vlasy mi rostou jako nikdy, jsou krásné, lehké a nelámou se. Dobrá věc

Začtvrté: sprchové mléko Dove - hebká kůže (nesnáším slovo pokožka), neskutečně příjemný pocit při mytí takovou tou pufkatou houbičkou a hezky nevtíravě voní. Ty reklamy s těmi nahatými holkami všech tvarů a barev (myslím to moc moc dobře, té kampani jsem fandila) asi nebyly úplně o ničem.

Zapáté: micelární voda - ačkoli absolutně netuším, co znamená slovo micelární, od doby co micelární vodu používám, mám o dost méně mastnou pleť a mám ji prostě celkově hezčí. Takže micelární asi znamená něco peckovatého (kteréžto slovo jsem neužila od svých osmnácti let a to už něco znamená.)

Moje cesta kosmetickým minovým polem bude asi ještě strastiplná, ale jsem vděčná za každý úlovek. Tudíž, dělte se, piště, budu ráda. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
herminahdici
herminahdici 11. 9. 2017

ano tyčinka na rty musí být a vlhčené ubrousky dětské

Odpovědět
Melisse
Melisse 12. 9. 2017

Ubrousky na dětské prdelky taky používám

Tamara
Tamara 11. 9. 2017

Děvčata, dobré tipy. Máte to vychytaný, mám to tak nějak skoro podobně. Ještě pomáda na rty nebo pečující rtěnka. A antiperspirant.

Odpovědět
Melisse
Melisse 12. 9. 2017

Teď na ty pečující rtěnky koukám. Já jsem spíš na lesky a balzámy

herminahdici
herminahdici 11. 9. 2017

ano vložky na inkontinenci jsem vyzkoušela na menstruaci a fantastické.používám oboje podle potřeby

Odpovědět
Melisse
Melisse 11. 9. 2017

Že? opravdu mě to překvapilo, ale taky už na ně nedám dopustit

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 387
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.