Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janka IMAGE
Janka IMAGE
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi

23 tipů při výběru dekorativní kosmetiky

Janka IMAGE
Janka IMAGE
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi
23 tipů při výběru dekorativní kosmetiky

23 tipů při výběru dekorativní kosmetiky

Známe to každá z nás. Ty krásné, třpytivé krabičky, úžasné flakony, vůně a chutě. To je snad pro každou ženu největší potěšení. Věřím tomu, že každá na něčem „ujíždí“. Nevím jak vy, ale já osobně pokud mám náladu, miluji nakupování. A co vy?

Dnes se budu věnovat zejména dekorativní kosmetice, čím se zaobírat nebudu v tomto článku, jsou letošní módní trendy. Ty nejnovější můžete shlédnout momentálně v jakémkoliv módním časopise.

Mým úkolem teď je předat vám to, co si myslím, že by měla mít každá žena doma, resp. ve své kosmetické tašce. Jsou tzv. „must have“ produkty. Nejenom, že vám doporučím pár nezbytných věcí, pokud žena chce vypadat upraveně, ale hlavně jak je správně vybírat z toho nepřeberného množství značek, barev, odstínů, textur atd.

Jak docílit krásnou pleť?

Na to, aby žena vypadala přirozeně krásně, není potřeba tun make-upu. Proto se poraďte se svou kosmetičkou, pokud trpíte problémy s pletí, aby vám doporučila přípravky, po kterých se pleť zregeneruje a vy nebudete muset make-up již nadále používat.

Samozřejmě, pokud se řadíte mezi skupinu žen, které i když mají pleť hezkou, se bez make-upu neobejdou – pro ty je vhodnější lehčí varianta (nyní je možnost širokého výběru mezi BB a CC krémy). Ty pleť barevně sjednotí, chrání, hydratují, ale nezatíží tolik, jako právě make-up.

Pokud s pletí nejste úplně spokojená, zde je pár tipů, co vybírat k danému typu pleti:

suchý typ – BB nebo CC krém na výživu, hydrataci a barevné sjednocení

normální/smíšený typ – může být opět BB krém. T zónu zmatníme transparentním pudrem. Lze eventuelně použít lehčí make-up – pěnové konzistence

mastný typ – hutnější make-up, víc krycí – může být v tekuté, nebo tuhé formě, záleží na tom, co vám víc vyhovuje a jak problematická je vaše pleť

citlivý typ – před koupí doporučuji vyzkoušet doma vzoreček a na základě reakce druhý den ho buď koupit, nebo nikoliv. Doporučuji vybírat v specializovaných prodejnách, zaměřených na sortiment s obsahem přírodních ingrediencí.

Co a jak správně vybírat?

Zde vám nabízím zdarma ke stažení svých 10 let zkušeností, které když začnete používat, už se nestane, abyste kupovala zajíce v pytli.

e-book23 tipů při výběru dekorativní kosmetiky si můžete stáhnout ZDARMA zde

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 21. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Janka IMAGE
Janka IMAGE 30. 10. 2018

děkuji všem za přízeň

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 26. 1. 2017

Make up používám ráda, ikdyz asi ani nemusím. Ale v zimě chrání pleť v létě ho moc nepoužívám...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 367
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.