Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie V.
Marie V.
Vloženo 15. 4. 2021
Líbí se mi

20 důvodů, proč jste stále unaveni

Marie V.
Marie V.
Vloženo 15. 4. 2021
Líbí se mi
20 důvodů, proč jste stále unaveni

20 důvodů, proč jste stále unaveni

Jste státe unaveni a nevíte proč? Probouzíte se unavenější než jste šli spát? Vždy jste byli plní energie, ale poslední dobou to nestojí za nic?

Únava trápí čím dál víc lidí, někdo ji řeší spánkem, někdo energetickými nápoji či kávou. Na každodenní únavu jsme si už zvykli a snažíme se ji překonávat, protože musíme nějak fungovat. Kdo je stále unavený, cítí se často neschopný a méněcenný. Kdo neustálou únavu nezažil, nepochopí, že nejde jen tak se překonat a vzchopit se.

Měla jsem to také tak. Ráno mi trvalo dlouho, než jsem se probrala. Kolem poledne pak energie začal docházet a já se musela nadopovat energetickým drinkem. Někdy i odpoledne, abych zvládla své tři děti. Žila jsem jakoby v mlze, dělala jen ty nejnutnější úkony a vše ostatní mi bylo jedno. Na víc jsem neměla energii. Jak jsem se dokázala nastartovat jsem popsala v e-booku 13 tipů, jak získáte ihned více energie, který si můžete stáhnout zcela  zdarma zde.

Únava nemusí mít jen zjevné příčiny, například nedostatek spánku, hodně práce, hodně stresu. Existuje i spousta skrytých příčin, na které třeba vůbec nemusíte přijít.

V e-booku Jak se zbavit únavy jsem popsala 20 důvodů, proč nás trápí častá nebo neustálá únava. Navíc si můžete udělat testy, díky kterým rychle zjistíte, který z důvodů právě vám ubírá energii.

E-book Jak se zbavit únavy najdete tady >>

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 21. 4. 2021

Občas mě to velmi trápí

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 4. 2021

jo, únava je někdy velká

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 19. 4. 2021

mě by stačily dvě až tři hodiny spánku denně navíc a byla bych naprosto spokojená

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 198
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.