
Spousta věcí se vám může hodit, a to nejen v létě na cestách. Jednou ze super věcí, kterou z tianDe doslova miluji, je naše univerzální lékárnička, kterou si můžete vzít pohodlně kamkoli, třeba i na dovolenou.
A co že to je za zázrak?
Alunit je 100% přírodní krystal vulkanického původu, čili sopečný minerál. Má antibakteriální a hojivé vlastnosti, dokáže skvěle zmírnit podráždění.
Primárně je tento krystal používán jako deodorant, protože skvěle eliminuje tělesný pach a neucpává póry. Navíc neobsahuje hliníkové soli, jako jiné deodoranty, proto je i přívětivý k pokožce a celému tělu a je tak vhodný i pro těhotné a kojící maminky. Navíc nezanechá žádné stopy na pokožce ani oblečení.
Tento krystal má samodesinfekční schopnost. Co to znamená? Že jej stačí omýt proudem tekoucí vody a je opět vydesinfikovaný a připravený k použití. Díky tomu jej může používat klidně celá rodina, bez obav přenosu bakterií.
Alunit se tedy aktivuje vodou. Při použití coby deodorantu jej navlhčíte, nanesete na požadované místo (podpaží, plosky nohou, ruce,...) a několikrát místo přetřete. Na pokožce se tak vytvoří film, který vás chrání.
Nicméně díky svým hojivým schopnostem lze krystal alunitu skvěle využít i při dalších potížích, jako například:
Pokud si z alunitu uděláte roztok s vodou (stačí na pár vteřin ponořit do skleničky s vodou), tak jej využijete:
A mimo tyto drobné problémy máme alunit vyzkoušený i jako pohlcovač pachů z bot nebo z lednice (když se nastrouhá, nebo nedopatřením rozbije, tak rozhodně nevyhazovat!)
Za mě je to tedy investice, která se několikanásobně vrátí, protože alunit vám vydrží při každodenním používání téměř rok!
A takového pomocníka za pár korun byste opravdu jen těžko hledali. Tak co, pustíte ho i k vám domů?
Napište mi a můžete mít Alunit s velkou slevou email: katka@tiandeprodukty.cz
Místo, kde můžeš psát a diskutovat
jj, alunit máme stále při sobě, na cesty si betu i sprej, nejen krystal, náplasti jsou stále v pohotovosti, také Talisman a další produkty
Tak to je skvělé!
máme doma polovinu zboží z TD, hlavně tedy tu zdravotní kosmetiku...
Neznám Děkuji za rozšíření obzorů
Tak ten jsem dosud neznala. Díky.