Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mirculka
Mirculka
Vloženo 20. 1. 2018
Líbí se mi

Znáte rexvox?

Mirculka
Mirculka
Vloženo 20. 1. 2018
Líbí se mi
Znáte rexvox?

Znáte rexvox?

Máte rádi komunikaci prostřednictvím různých sociálních sítí? Ano, svět je plný sociálních sítí. Některé jsou velmi známé, jiné se teprve na světlo dostávají. A tak mě napadlo že bych vám napsala o české síti která je jakási obdoba velmi známého Facebooku. Má hodně podobné funkce. Jen není tolik znám, jako již zmiňovaný Facebook či Twiter. V této české obdobě najdete velmi mnoho zajímavého. Každý si zde najde to co se mu líbí. Kromě klasických funkcí jako zeď, fotky a pod. Je zde možnost nahrávání videí, fórum, hraní her, zakládání stránek, článků - mnoho inspirace,  blogu, inzerce, svůj eshop atd. Jen není tolik známá jako ostatní sociální sítě.

Na Rexvoxu je zajímave, to že každá aktivta  je odměňována body, tzv. Vox body. Za každý like,komentář,sdílení či přihlášení do sítě dostanete určitý počet bodů. Provozovatelé této sítě si velmi cení vaší aktivity. Máte-li zájem připojte se pře s tento odkaz http://www.rexvox.com/signup?ref=16358  a můžem,  pokud budete chtít spolu i chatovat. Můžeme se takto více poznat.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 1. 2018

sociální sítě nepoužívám, pokud nutně nemusím

Odpovědět
Mišel
Mišel 21. 1. 2018

Nejsem příznivec sociálních sítí pro běžné lidi, považuji je za náhradu osobní komunikace, která tím upadá Ve firemním pohledu to vidím opačně, jako úžasný zdroj propagace

Odpovědět
sipeji
sipeji 21. 1. 2018

Slyším o něm poprvé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.