Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi

Ženy jsou nevěrné více než muži. Ale jinak…

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi
Ženy jsou nevěrné více než muži. Ale jinak…

Ženy jsou nevěrné více než muži. Ale jinak…

Nějakou dobu mě teď zaměstnávaly osobní problémy (zadlužená matka + zlomené zápěstí) a na psaní jsem neměla vůbec čas. Před pár dny jsem ale narazila na zajímavý výzkum týkající se sexu za peníze a nevěry. Výsledky mě celkem překvapily.

Když to shrnu, tak z výzkumu, kterého se účastnila skoro 2000 českých mužů a žen, vyplynulo, že lidé nevěru odsuzují, nevěrní jsou ale stejně. Odpouštět ji se nechce ani samotným nevěrníkům. To mě zas až tak nepřekvapilo . To, že muži mají obecně mírnější pohled na nevěru, také ne.

V průzkumu se k nevěře přiznalo více žen než mužů. To už mi přišlo zajímavé. To, že je pro ženy přijatelnější, když jim jejich partner „zahne“ s prostitutkou, z pozice své práce kvituji. Možná si myslíte něco jiného, ale já jsem přesvědčená o tom, že je 100 x lepší, když si muž za sex zaplatí, než aby vyhledával náhodné známosti, nebo měl milenku.

Profesionální poskytovatelka sexu totiž neodvádí muže od rodin, ani od partnerek. Její vztah ke klientovi je čistě pracovní. Platí zde jednoduchá, pro muže dobře srozumitelná rovnice, sex = peníze.

Více než třetina mužů, kteří se v průzkumu přiznali k nevěře, si za sex zaplatili. Oproti tomu nevěrné ženy využili placených sexuálních služeb pouze v 1 % případů. Nepoměr bijící do očí. Ženy jsou více nevěrné, ale činí to tak – dle mého – horším způsobem než muži. A to pomocí kamarádů s výhodami či milenců (šéfů, kolegů, bývalých spolužáků, atd.).

Jelikož se pohybuji „na druhé straně barikády“ a mám zkušenosti s mnoha a mnoha muži, kterým právě placený sex zachránil nebo udržel manželství, přijde mi kritika sexu za peníze dost krátkozraká. Placené sexuální služby u nás mají pořád nádech tabu. Nicméně, ženy by si měly uvědomit, že není nevěra jako nevěra. A já si prostě myslím, že využití placených erotických a sexuálních služeb nevěra není.

Ale chápu, že moje optika je zkreslená mým povoláním a zkušenostmi, které žena s běžným zaměstnáním prostě nemá. Co myslíte vy? Akceptovali byste partnerovi zážitek v podobě placeného sexu, nebo ne?

Přečtěte si celý článek tady, jsou tam i všechny grafy: https://www.bezpasaka.cz/blog/nevera-sex-za-penize

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
AngelaNew
AngelaNew 18. 9. 2019

Chápu, žít jiný život, také by můj pohled vypadal jinak. Ale myslím, že obecně může připadat služba https://privat.naughtyharbor.cz/ sympatická. Tohle mi přijde jako velmi dobrý kousek: https://privat.naughtyharbor.cz/vr/virtualni-relaxace/

Odpovědět
Zuza P
Zuza P 10. 8. 2019

Neakceptovala bych žádnou, ale souhlasím s tím, že v některých případech může nevěra zachránit vztah.

Odpovědět
Lůů
Lůů 27. 10. 2019

Vidím to stejně

lemur
lemur 7. 8. 2019

Nevěru také neuznávám.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 8. 2019

Nevěru nemám ráda, sama nevěrná nejsem a neakceptovala bych nevěru ani manželovi. Myslím si, že když se lidé mají rádi, není potřeba odbíhat jinam...ale taky znám lidi, co mají volné manželství. Když jim to vyhovuje, jejich věc. A pak tu máme jeden pár, kdy žena je nevěrná, manžel to ví, ale chce ji. Prý by už nikdy nenašel tak krásnou ženu. Mají dvě děti (jedno předškolní, jedno po druhé třídě asi). No nevím, zda údajná krása (mně ta žena přijde normálně hezká) je víc než manželka bez nevěry. ale opět, je to jejich věc...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.