Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 23. 4. 2018
Líbí se mi

Záleží na romantice? Každý má na ni svůj názor.

Lenča92
Lenča92
Vloženo 23. 4. 2018
Líbí se mi
Záleží na romantice? Každý má na ni svůj názor.

Záleží na romantice? Každý má na ni svůj názor.

Mnoho žen zná ten pocit, kdy jim přítel připraví romantiku a po chvíli vytahne krabičku ve které se nachází zásnubní prstýnek ''Ach, bože to je nádhera, ano vezmu si tě'' takové podobné příběhy má mnoho z vás, ale já ne. Můj partner pro mě připravil menší akci, kdy jsem měla přijít ke kostelu, abych od jeho kamaráda vyzvedla pár věci. Co se stalo? Já jsem nešla, opravdu se mi nechtělo a přemlouvala jsem partnera, aby mi je kamarád dovezl domů. Po chvíli se partner naštval a došel domů, zůstala jsem hledět a ptát se ''Co se stalo? Co děláš doma, máš být v práci přece...'' odpověď zněla jasně ''ano, odešel jsem dřív, abych tě mohl požádat o ruku a ty jsi to zkazila!'' ... zůstala jsem hledět po druhé a začala si vše ještě jednou promítat v hlavě ''Ježiš já jsem ale blbá'' řekla jsem si ''já jsem to opravdu pokazila'' vyčítala jsem si. Nedalo mi to a partnerovi jsem se omluvila. Zbytek večera jsme spolu moc nekomunikovali, já usedla k TV a on k počítači.

Ráno jsme se probudili, byl krásný den, sluníčko svítilo a my se rozhodli, že si v odpoledních hodinách uděláme procházku. Procházíme se po okolí a najednou jdeme pěšinkou mezi trávou, otočím se doprava a vidím klečet mého partnera se slovy ''lásko, vezmeš si mě?'' neváhala jsem ani vteřinu a hned odpověděla ''ano, vezmu si tě'' obejmuli jsme se, dali pusu a šli jsme dál po pěšině. Neproběhla žádná romantika, vůbec jsem nečekala a ani nedoufala, že by mě požádal potom, co jsem prošvihla první pokus, který měl být nejspíš romantický. Romantiky jsem se nedočkala, ale podle mě je jedno jak k tomu dojde, jestli to bude romantické nebo obyčejné někdě uprostřed trávníku, mně na romantice moc nezáleží, chtěl si mě vzít a já si chtěla vzít jeho a jestli okolo toho bude tucet růží a nebo nebude okolo nic, tak mi to mé slovo ''ano'' nevyvrátí.

Chtěla bych tím vším říct, že nezáleží jak moc je dané místo romantické, ať se jedná o zásnuby, narozeniny nebo jiné večírky, ale záleží na tom s kým ten daný čas strávíte. Mně stačí jen pouhé dvě slůvka, které mi pošeptá a nemusí mi je dokazovat tuctem drahých růži, které stejně za chvíli zvadnou nebo mi kupovat drahé dárky. To se týká i zásnubního prstýnku, nikdy jsem netoužila po kameni, aby ho hned každý zahlédl. Toužila jsem po stříbrném zásnubním prstýnku, který se nebude nijak zasekávat, například když chci dát cokoliv do kapsy, tašky apod.

Nyní jsem vdaná, máme rodinu a jsme šťastní.

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

hezký příběh

Odpovědět
gustawka
gustawka 5. 11. 2018

romantika je pro mě důležitá

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 26. 1. 2019

Kazdy to vidi jinak my si dokazeme lasku vyjadrit i jinak nez kytkami, darky atd..

Tamara
Tamara 24. 4. 2018

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 25. 4. 2018

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.