Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 6. 6. 2014
Líbí se mi

Žádný sex = dlouhý život

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 6. 6. 2014
Líbí se mi
Žádný sex = dlouhý život

Žádný sex = dlouhý život

I tuhle informaci se dozvíte v knize Vše, co bychom měli vědět o mužích.

"Na základě výzkumu prováděného v italských klášterech bylo zjištěno, že služebníci Páně, jež se uchýlili do klášterní samoty, žijí déle cca o 15 let než muži plnící manželské povinnosti."

Tak tuhle informaci jsem zjistila v knize VŠE, CO BYCHOM MĚLI VĚDĚT O MUŽÍCH s podtitulem Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům od vydavatelství GRADA.
Přiznám se bez mučení - četla jsem ji postupně na záchodě a docela jsem se pobavila Kniha je složená převážně z různých průzkumů, a tak se každá strana hemží čísly a procenty. Průzkumy jsou realizované průběžně v rámci celého světa, někdy je tu více německých průzkumů, což je to jediné, co bych knize vytkla, neb pro českého čtenáře není myslím úplně k věci vědět, jaké nejoblíbenější hrdinky či filmoví hrdinové jsou na německé scéně. Alespoň mě to tedy nezajímá a raději bych odpověď z české scény.

CO se tu o mužích dozvíte?

Mnohdy je to velmi zábavné, najdete tu možná odpovědi na řadu otázek. Třeba na to, jaké dárky udělají mužům radost (55 % by ocenilo roční předplatné do oblíbeného spolku či klubu a 38 % by se zaradovalo, kdyby mělo jeden den jen pro sebe, bez rodiny ). Nebo zda má majitelka pejska u mužů větší šance (56 % mužů se domnívá, že pes je dobrý prostředek pro navázání flirtu a 33 % mužů mazlíčka vlastní právě z těchto důvodů ). Či jak se dívají a co pro ně znamenají romantické zážitky (pro 71 % můžů je přímo katastrofa, když je žena pozve na večeři při svíčkách). Co muže nejvíc přitahuje na ženách (43 % uvádí, že bujné poprsí, pro 35 % je to dobře tvarovaný zadeček, ale pozor! 48 % ucítí vzrušení, když se na něj usmějete). Také se dozvíte o mužském strachu (71 % mužů ho má z profesního neúspěchu a propuštění z práce, ale stres přináší i rozchod/rozvod - pro 51 %, obecně trápení s láskou řeší spíše ženy, zaobírá se tím jen 10 % mužů).

BIZARNÍ PŘÍČINY ROZVODU

Tady se musím podělit, neb o bizarnosti v životě někdy opravdu není nouze Tak si představte, že třeba v Texasu požádal o rozvod 67letý muž, jehož žena mu nechtěla zaplatit novou zubní protézu (seděla na rodinných financích). Nabídla mu ale, že si může půjčovat její a argumentovala tím, že v jeho věku se už nevyplatí takové výdaje To v Nizze byl rozveden manželský pár, v němž muž trpěl díky papouškovi. 18 let snášel trpělivě jeho křik "Vstávej, lenochu" (to ho naučila manželka onoho muže). A pak už toho měl prostě a bastafidli dost.

Pokud se chcete dobře pobavit (při čtení s partnerem to dostává ještě úplně jiný rozměr ), pak si knihu určtiě pořiďte

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super to jsem zvědavá

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 10. 2. 2015

Tak po té knížce teda kouknu, už jen postřehy z ní mě pobavily A putovní zubní protéza je teda špička. Už vím, kde jednou ušetřím

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 9. 2014

Nikdy nepoznáme druhého člověka úplně zcela do puntíku, možná po mnoha a mnoha letech, ale stejně do nich nevidíme

Odpovědět
gustawka
gustawka 29. 8. 2014

neřekla bych

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 114
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.