Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tereza Schillerová
Tereza Schillerová
Vloženo 17. 10. 2020
Líbí se mi

Vyšla kniha Bumerang !

Tereza Schillerová
Tereza Schillerová
Vloženo 17. 10. 2020
Líbí se mi
Vyšla kniha Bumerang !

Vyšla kniha Bumerang !

Na tento moment jsem čekala několik měsíců. Tato kniha mi dala zabrat, stála mne moho sil, snad jsem málem při psaní i zcvokla, o to větší satisfakce to je, držet ji konečně v ruce. Nakladatel mi dal několik výtisků a vy si knihu můžete zakoupit přímo ode mne i s věnováním
 
Anotace ke knize:
Román Bumerang velmi otevřeně popisuje různé formy násilí ve vztazích. A násilí, to nejsou jen facky nebo nadávky. Čím bližší vztah k někomu máte, tím pravděpodobněji se vám může stát, že neuhlídáte tu pomyslnou hranici, přes kterou by už neměl jet vlak. Násilník si postupně získává vaši důvěru (důvěru oběti), podlehnete falešné iluzi, že máte mnoho společného… a cesta ven ze začarovaného kruhu je najednou velmi těžká. Natolik, že se vám každá snaha o rozumnou dohodu několikrát vrátí jako bumerang.
Autorka ve svém novém románu na příbězích tří žen zachycuje, jak se chovají násilníci, jak se chovají lidé, kteří zachraňují ostatní (a přitom by měli začít u sebe), jak se chovají lidé, kteří neustále „brečí“, mají tendenci konat dobro, a přitom parazitují na ostatních.
Je to kniha, která má schopnost otevírat oči a uvědomit si, že jsou věci, před kterými nikdy neutečete a ať už jsou dobré či zlé, mohou se vám vrátit jako bumerang.
Takže pokud máte zájem, můžete mi napsat. Knihu nabízím s autorskou slevou za 250 Kč + 70 Kč poštovné. Tak ať máte na podzim i v zimě co číst A pozor - není to kniha pro ženy, ale i pro muže. Je to kniha pro všechny, které zajímají mezilidské vztahy, jejích dynamika.
 
Děkuji za pozornost
Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 18. 10. 2020

Tak ať se dobře prodává

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 10. 2020

Gratuluji Terezo k další knize!!!

Odpovědět
lemur
lemur 18. 10. 2020

Zajímavé téma knihy.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 379
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.