Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 20. 10. 2014
Líbí se mi

Vše zapomenuto

Lopinka
Lopinka
Vloženo 20. 10. 2014
Líbí se mi
Vše zapomenuto

Vše zapomenuto

I přes všechno, co vám vaši princové provedli...važte si jich, vzkazuje Lopinka.

V roce je jen pár okamžiků, kdy umíme odpouštět a zapomenout na vše zlé. Měla jsem tu možnost pár okamžiků zažít během krátké chvíle a musím říct, že jsem z nich konečně vyšla jako vítěz a ne jako poražená. Je to moc krásný pocit, který bych přála všem. Najednou je vše barevné, klidné a příjemné.

Jeden z okamžiků nastal před pár dny, když zazvonil telefon a na drátě se ozval známý, málo slyšený hlas. Po zdvořilostních frází, přišla otázka: „Můžeme v neděli přijet?“ Nejdřív jsem nevěděla, co říct, protože jsem se chtěla vydat na návštěvu já, ale nakonec mě přemohla radost z toho, že ho uvidím … i jeho doprovod.

Hodiny před příjezdem, jsem zaúkolovala celou rodinu. Musí se uklidit a musíme ukázat, že i přes vše, co provedl, se máme dobře a jsme nad věcí. Rodina byla úžasná, zapojili se ani nevím jak. Pak nastal ten okamžik. Telefon a zvonek. Jsou tu. Nasadit úsměv, dobrou náladu a jde se na to, říkala jsem si. U mě je problém s tím, že se neumím přetvařovat. Musím to zvládnout, musím, nedám mu nic zadarmo…. Překvapení nastalo, když jsem otevřela dveře a on tam stál i se svým doprovodem. Objal mě, dal pusu na tvář a najednou bylo všechno jinak. Žádná přetvářka. Držel mě tak dlouho, že v ten okamžik bylo vše zapomenuto. Veliký příval radosti, potutelný úsměv a pohoda. Je doma, přijel a je jen a jen můj. Na ten malý okamžik jsem byla zase ta malá holka, která se dočkala svého prince. Jestli stále nevíte o kom je řeč, tak odpověď je jednoduchá. Každá malá holka, možná i velká, má svého jediného a prvního prince …. Tátu. Já měla tu možnost ho mít na chvilku pro sebe a vše mu zapomenout. Seděla jsem mu zase u nohou a spolu s bráchou jsme vzpomínali na chvíle, kdy neodmyslitelně patřil do našeho světa a byl tu jen a jen pro nás. I když je před vánocemi, tak tento okamžik jim přisoudit nechci.

Důvod je prostý, každý princ má v sobě kouzlo a umí ho použít v ten pravý čas. Proto i přes vše, co kdy provedli vaši princi, je chraňte a važte si jich. Každý dělá chyby, někdo se z nich poučí a někdo se s nimi naučí žít a neřeší je, ale stejně jsou jen naši a jsou tu pro nás …

Ten druhý se dostavil dnes. Velké přípravy rozloženy do celého dne, ale v hlavě jedna myšlenka, která nechtěla odejít. Letos poprvé sami doma s naší slečnou. Celý večer, celý den a celou noc. Nějak jsem se nemohla smířit s tím, že jí dnes neuvidím, neobejmu a nebude mě držet v objetí, tak jak jsem zvyklá. Ta myšlenka je hrozná, i když si na ni teď vzpomenu, chce se mi plakat. Jedna část mozku mi říká, budeš s rodinou, se svou slečnou a krásně si to užijete a ta druhá mi říká, budou sami. V celém baráku budou sami s hafinkama a ani jedno z ratolestí s nimi nebude …. To přeci nejde, nemohou být sami. Rozhodla jsem se jednat a pod záminkou nákupů jsem vyrazila. Po cestě jsem se hrozně těšila až budu u ní v náručí, ukápla i slzička. Tentokráte ne smutku, ale štěstí. Za chvilku, tam budu. Necelá hodinka návštěvy mě přesvědčila o tom, že je vše v pořádku, že nejsou sami. Jsou tam spolu a jsou tu sami pro sebe. Úžasná pohoda, klasický frmol a spousty lásky všude okolo mě. Bylo mi tam nádherně. Potají jsem uždibovala řízky, dostala na cestu kubu a mohla být s nimi. Ta chvilka pro mě byla tak vzácná, že se nedá nikdy zapomenout. Nebylo co odpouštět, snad sama sobě ….

Važme si jich a nenechme nikdy svou hrdost a sobeckost přerůst do rozměrů, které se nedají vrátit.

I když jsou daleko, jsou tu pro nás a hlavně, žádná vzdálenost není tak veliká, aby nám shledání překazila.

Žijeme přeci v 21. století  ….

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
renik.71
renik.71 4. 1. 2015

Moc, moc pěkné.

Odpovědět
Viera1
Viera1 27. 12. 2014

pekny pribeh

Odpovědět
mrnousek
mrnousek 24. 10. 2014

nádherný příběh

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 823
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.