Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Mangová Martina
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Užijte si Valentýn ve jménu lásky a milování

avatar
Mangová Martina
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Užijte si Valentýn ve jménu lásky a milování

Užijte si Valentýn ve jménu lásky a milování

Svátek zamilovaných nemusí být jen o srdíčkách, bonboniérách a plyšových medvídcích! Valentýn lze pojmout i jinak. Jako výjimečnou oslavu lásky, vztahu, milování a sexu. Někdy to bohužel neprobíhá úplně dle představ a mohou vyvstat určité překážky, které vám nedopřejí užít si milostný akt v plné parádě. Co vše má vliv na kvalitu milostných prožitků a co dělat, aby oba milenci dlouhodobě dosahovali orgasmu?

Co vše má vliv na kvalitu milostných prožitků?

Asi není žádným překvapením, že sedavý způsob života bezproblémovému milování rozhodně neprospívá.  Zpravidla se po čase vytvoří bloky na páteři, či svalová nerovnováha. Ta může vzniknout jak nedostatečným pohybem, kdy jsou svaly těla ochablé ochablé a jiné naopak zkrácené, tak i nesprávným cvičením, chybějícím strečinkem nebo jednostrannou zátěží.

U mužů to může mít nepříznivý dopad na kvalitu erekce. Oni pak třeba zkouší různé potravinové doplňky, které však nefungují jak by mohly, protože je příčina jinde.

U žen často kvalitu milování nepříznivě ovlivňuje únava nebo hormonální nerovnováha (ta se mj. projevuje migrénou, bolestmi břicha, suchostí sliznic, sklony k zánětům či kvasinkám, podrážděností). To vše snižuje vzrušivost. Významnou roli hraje i schopnost uvolnit napětí vzniklé stresem. Z fyziologického hlediska je také velmi důležité mít v pořádku páteř, což mnoho lidí nemá.  Různé bloky totiž způsobují nedostatečné obsluhování pánevní oblasti, díky čemuž žena nemá během milování úplně slastné pocity, dosáhnout orgasmu je pro ni obtížné a možná se i kvůli tomu snaží milování spíše vyhnout.

Co tedy s tím?

Sex je přirozená, důležitá a velmi příjemná součást partnerství. Existuje speciální jógové cvičení, které nabízí vyladění organismu jak fyzicky, tak i na hormonální úrovni. Pomocí jemných, cílených a nenáročných cviků se dostanete do formy po všech stránkách. Lunární jóga je minimální pohyb s maximálním účinkem. Vynikajících výsledků je možné dosáhnout už při desetiminutovém cvičení, nejlépe každý den.

Cviky ženám vyladí hormonální systém na optimum, a tím se nepříjemné projevy cykličnosti zredukují na minimum. Mizí únava, bolesti hlavy a zad, i bolesti během menstruace. Uvolní se stres a napětí těla. Posílí se pánevní dno, zlepší se prokrvení a okysličení pánve i pánevních orgánů, což působí velmi hojivě na celou oblast pánve a pohlaví – mizí záněty, cysty, nepříjemné pocity apod. A díky tomu je mnohem snadnější dosáhnout orgasmu a užívat si při milování radost a slast.

Podobně i u mužů – cílené cviky odstraní bolesti zad a šíje, působí hojivě na prostatu, zlepší pohlavní funkce, zvýší testosteron, zlepší se erekce i kvalita spermií – nebyl by to hned lepší životní pocit? O to větší radost si pak můžete užívat ve dvou. Harmonie, skvěle fungující tělo a hormonální vyladění výrazně zlepší erotické prožitky obou partnerů.

Páry, které při této příležitosti chtějí zplodit potomka, a Valentýn tak pojmout jako oslavu lásky v pravém slova smyslu, určitě potěší informace o tom, že cvičení Lunární jógy má jako vedlejší efekt výrazné zlepšení plodnosti.

Pár minut cvičení denně, a vás sexuální život může dosáhnout zcela nových rozměrů, a to nejen na Valentýna!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 14. 2. 2018

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 2. 2018

Moc pěkné

Odpovědět
gustawka
gustawka 13. 2. 2018

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 13. 2. 2018

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 13. 2. 2018

No, zajímavé, děkuji za tipy a za moc hezký článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 165
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.