Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 22. 1. 2015
Líbí se mi

Umíme být věrní?

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 22. 1. 2015
Líbí se mi
Umíme být věrní?

Umíme být věrní?

A teď ruku na srdce - umíte tolerovat jednonoční sexuální "úlet" vašeho partnera/partnerky?

"Nemohu Ti slíbit, že s Tebou budu až do konce Tvého života, ale mohu Ti slíbit, že s Tebou budu do konce toho svého." 

V jednom souvětí je skryto tolik upřímné lásky a tolik pravdy. Jak je to vlastně s tím záhadným klopýtnutím?  Stalo se to jen jednou. Slibuji, že už se to nebude opakovat.

Tolerovat jednonoční něvěru? Tzv. sexuální okouzlení, jak já říkám? Dokážete to? 

Nebo by to byl definitivní konec? Konec vztahu, rodiny...zničilo by to váš, třeba dvacetiletý vztah?

Nemám na mysli nevěru, která je dlouhodobá. Pan doktor Plzák učil ZATLOUKAT.....ZATLOUKAT....a ...ZATLOUKAT. Jak se říká - co oči nevidí, to srdce nebolí, ale...

Každý si to může vysvětlit dle svého, např. že by si lidé měli lhát. Co je tedy správně? Když vám nevěru nepřizná? Nechce, aby vás to ranilo. Pokud je dobře fungující vztah a nevěra nás potká, tak nevidím důvod odcházet. V minulém století byla jiná doba. Lidé se tolik neopouštěli, byli k sobě víc schovívaví a víc trpěliví. Dnes je  to jiné, po prvním klopýtnutí se opuštějí... Myslím, že mnohdy je zbytečné dělat ukvapené závěry.

Jak by jste se vy, ženy, dívaly na "jednonoční klopýtnutí" partnera? 

Víte, pokud vás člověk miluje, tak nepodvede... Ale zatím nevím o nikom, kdo to dodržel.

Hezký den Mirka

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

ano

Odpovědět
Amanda
Amanda 9. 11. 2015

jak kdo

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Bohužel ano. Až chorobně. Dokonce ani neflirtuji. Párkrát jsem toho už i litovala, protože někteří chlapi by si to doslova zasloužili, za to jak s ženami jednají a podvádějí je automaticky.

Odpovědět
Štramanda
Štramanda 26. 1. 2015

Jednorázový úlet bych asi (???) neřešila, ale otázkou je JAK bych si mohla být jistá právě že je jednorázový??? Vždycky, když na to přijde řeč, tak tohle mi vrtá hlavou. Za mě spíš platí to zatloukat, zatloukat, zatloukat. Když už tak ať o tom nevím. Dlouhodobý vztah bych nepřekousla. Asi by to mezi námi pořád bylo. Nevím.

Odpovědět
Afrodita
Afrodita 25. 1. 2015

Nevěra a žárlivost jsou pod mou rozlišovací schopnost. To myslím smrtelně vážně. Jediným důvodem, proč jsem s chlapem je láska. A s tou se skoky z postele do postele vůbec nekamarádí a lži už tím tuplem. Asi se teď nebavím o nějaké večírkové jednorázovce, ale o dlouhodobém podvádění. V tomto případě těm (a mohou to být muži i ženy), kteří toto dokážou odpustit a žít dál jako by se nechumelilo, nerozumím a není to pro mě důvod k obdivu. Rozumím, že to je někdy potřeba - kvůli dětem, financím, existencionální závislosti a ble, ble, ble ... ale o tom se dneska asi nebavíme. Já bych ale otázku položila jinak. Ne jestli dokážeme být věrní. Tam, kde není problém NENÍ důvod k nevěře. Spíš bych se ptala, proč nevěru považujeme apriori za zradu a ne za signál, který nám naznačuje, že náš vztah není v pořádku a tudíž se neopraví tím, jestli odpustíme nebo ne. Většinou totiž nehledáme příčiny, ale snažíme se zaretušovat následky.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 218
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.