Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Striptýz jako psychohygiena

Líbí se mi
Striptýz  jako psychohygiena

Striptýz jako psychohygiena

Zaplivaný klub, skoro tma, pár zoufalců a kolem stříbrné tyče se svíjející chudinka…

nebo

přítmí vlastního bytu, svíčky, oblíbená hudba a pocit, že dokážete všechno…

 

Který z těch dvou scénářů je pro vás synonymem striptýzu? Je to zajímavé, ale pro mě ten druhý  Už je to totiž třináct let, co jsem pochopila, že striptýz nemusí být o prodávání se lačným mužům, ale naopak skvělý pomocník ke zvyšování sebevědomí.

Zkoušela jste si někdy pustit hudbu a ladně odhazovat svršky? Zjistila jsem, že to zkouší víc žen než jsem kdy čekala. Většinou ale skončí s pocitem, že jsou tvrdé jak dřevo a že v jejich podání je to spíš fraška než svůdné číslo.

Jaká škoda.

Ono se totiž dá s těmi svršky odhazovat kde co. Nefunkční přesvědčení, očekávání okolí, stará zranění nebo třeba vztek. Striptýz nemusí být jen pro oči druhých. Hlavně to může být psychohygiena pro každou z nás.

Nikdy jsem nevystupovala se striptýzem pro oči cizích lidí a jen jednou pro vlastního partnera, když mi bylo asi pětadvacet a na semináři mě moje klientky přesvědčily, že potřebují vědět, jak bude reagovat.

Přesto se z času na čas striptýz stává mým pomocníkem k uvolnění napětí a k dodání pocitu, že dokážu všechno, co budu chtít. Zkoušela jste třeba někdy jít v práci po chodbě s pocitem, že kdybyste chtěla, každého ze svých kolegů si omotáte kolem prstu pár svůdnými pohyby? Velmi povznášející pocit  Člověku pak opadává i tréma při jednání.

Na hodinách striptýzu jsme se s mými klientkami vždy velmi nasmály. Ladně si svlékat a odhazovat třeba upnuté džíny nebo chytit tu správnou podprsenku k rozepínání, když máte na sobě dvě, abyste poté nezůstala úplně nahá, tomu říkám výzva.

Nikdy jsme nešly do naha. Přesto si mnohé mé klientky zkusily, že jen ten pocit, že to umí, jim dodává vnitřní sílu. A když ho náhodou chtěly předvést doma, obvykle se ani nedostaly za pár prvních kroků, protože partner to napětí nevydržel. Krom posílení vlastního sebevědomí jako bonus ještě podpora vztahu… dvě mouchy jednou ranou. 

I o striptýzu je Ženský tanec. Podívejte se k nám do skupiny Ženský tanec a sebevědomá ženskost pro každý den a třeba sama na sobě vyzkoušíte, jak posilující ta zkušenost může být.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Veronika Pavlová 13. 8. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 8. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 9. 8. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 8. 8. 2019

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 1. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 929
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.