Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 22. 1. 2019
Líbí se mi

Sex s robotem nebo silikonovou pannou. Budoucnost?

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 22. 1. 2019
Líbí se mi
Sex s robotem nebo silikonovou pannou. Budoucnost?

Sex s robotem nebo silikonovou pannou. Budoucnost?

Nevím jestli jste si toho všimli, ale v posledních dvou letech se v Evropě začaly otevírat bordely s takzvanými Sex dolls. Barcelona, Paříž, Amsterdam. Velký úspěch tyhle priváty, kde najdete jenom silikonový prostitutky, zaznamenaly u našich sousedů v Německu a Rakousku.

V novinách psali, že v jednom nočním podniku ve Vídni si klienti radši platí za sex s umělou pannou a prostitutky přišly o práci. Nechce se mi tomu věřit, vždyť živá je živá, ne? Ale chápu, že majitel musí být nadšený. Umělá holka může pořád, nehádá se, nejí, nespí, nic nepotřebuje.

Loni otevřel první takový podnik i u nás v Praze. Koukala jsem se na jejich web a ty panenky vypadají hodně reálně. Musím přiznat, že mě to zajímá a napadlo mě to i prostě zkusit. Třeba na tom něco doopravdy bude...

Osobně si nemyslím, že by nás někdy plně mohly nahradit stroje nebo tyhle dokonalý erotický pomůcky. Dokud teda nevynaleznou super robota s umělou inteligencí, na čemž se prý intenzivně pracuje už pár let. Pro mě je ta lidská chemie při osobním kontaktu nejvíc.

Když ale vidím jak mladý pořád koukají do virtuálního světa skrz displeje a ani spolu nemluví, natož aby měli sex. Připouštím, že cesta, kterou se bude lidská sexualita v budoucnu ubírat, nás může ještě hodně překvapit

Možná každý z nás má skryté sexuální fantazie, které by se snadněji plnily s dokonalou Sex Doll nebo robotem. Beze studu, bez nervozity. Já se experimentování nebráním, ale stojím si za klasikou nejstaršího řemesla.

Své výhody by to ale mohlo mít, co myslíte vy?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

nic pro mě

Odpovědět
janinkad
janinkad 22. 1. 2019

Raděj klasiku

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 22. 1. 2019

Za mě rozhodně ne

Odpovědět
gustawka
gustawka 22. 1. 2019

Nic pro mě

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 166
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.