Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Alice
Alice
Vloženo 2. 11. 2014
Líbí se mi

Sex na vsi

Alice
Alice
Vloženo 2. 11. 2014
Líbí se mi
Sex na vsi

Sex na vsi

Sex ve městě všichni známe, že? Co vás ale čeká na vsi? Ví to Alice. Třeba fešný hasič.

Sex ve městě všichni známe, v televizi nám ten seriál opakují pořád dokolečka, to kdyby čirou náhodou někdo neznal Carrie nebo Mirandu, tak aby byl v obraze. Jenže o mladých ženách v New Yorku se píše krásně, už jen ta atmosféra velkoměsta, krásné šaty, líčení, účesy, na kterých kadeřnice makala jak barevná nejméně dvě hodiny, to všechno je líbivé. Ale co by asi tak scénáristé dámám vymysleli za akci, kdyby se to odehrávalo v Čechách? Notabene na vsi. No jen si to představte. Taková běžná sobota slečny Carrie.

Carrie a její sex na vesnici

Carrie vstane, své dlouhé kadeře jen tak rukama uhrábne a sepne do ohonu, hřebenu jí netřeba. Pak si uvaří kávu, to jediné, co v kuchyni zvládne, k tomu zapálí cigaretu a dlouze se dívá s okna na srnečky a poskakující zajíčky na okraji lesa. Pak sedne k počítači a během chvilky napíše sloupek o tichu, vlahém ránu, vůni hnoje a dalších krásách přírody. A pro tento týden má vyděláno. Pak probere časopisy, aby věděla, co je momentálně v kurzu a co si nutně za ty pracně vydřené prachy musí koupit. Poobědvá pár kuliček hroznového vína, sedne na kolo a dojede si do krámku pro trochu mléka. Do ranní kávy si totiž nalila poslední kapku. I na kole je dokonale vystajlovaná, průhledné šaty vlají ve větru a všichni se mohou kochat jejím spodním prádlem. Avšak vítr jí pocuchal pracně vytvořený rozcuch, hlavně cestou zpět zmokla, takže divák se s jejím spodním prádlem a nedokonalostmi postavy může seznámit detailněji. Nedá se nic dělat, Carrie si jde umýt vlasy a pak pracně fouká, aby své neposedné kadeře uhladila. To je práce na celé odpoledne. Také drahnou dobu stojí před svou šatnou a dumá, zda si do víru noční vesnice má obléct model od Donny Karan či od Chanelu. No boty jsou jasné, tedy značka. Manolo Blahnik. I když Jimmy Choo by také nebyl marný. No to je tedy situace… jak se Carrie rozhodne? Nicméně i tuto nástrahu zvládne, během chvilky si pak na ksicht namaluje krásný obličej a vyrazí.

Koho vezme Carrie s sebou? Varianta 1

Cestou se staví pro své kámošky, Charlottu, Mirandu a Samanthu. Všechny klopýtají na vysokých podpatcích směrem k místní nálevně, chůzi ztěžuje fakt, že ve vsi neexistují chodníky, a tak je nutno před auty uskakovat do příkopu. Výběr výčepního zařízení není příliš velký. Hospoda nebo místní občasný bar, fungující pouze v létě. Je léto. Avšak dámy by rády pojedly, takže míří k hospodě. Tam si vyberou stůl hned vedle místních štamgastů a stolku hráčů mariáše. Ti ani nezaregistrují, že Carrie ze šatů v tom lepším případě čouhají ramínka od podprsenky, v tom horším je v podstatě vidět celá. Podprsenka. Samantha se s podprsenkou nezdržovala, té občas vykoukne ňadro celé. Z cigaretové mlhy se vynoří hostinský s velkou nabídkou vybrané krmě. Utopenci, tlačenka, párek nebo hranolky s tatarkou. Dámy si objednají cosmopolitan. Na to hostinský opáčí, že chtěl vědět, co budou pít a ne co budou číst, nachází se v hospodě a ne v trafice. A před každou flákne pivo. Děvčata krátce proberou nastalou situaci, zhodnotí přítomné muže a rozhodnou se změnit lokál. Avšak v tu chvíli dorazí rozjařené družstvo místních hasičů, slečnám zasponzorují pár panáčků a brambůrky, neb po 15 letech vyhráli soutěž a vyzvou je k šipkovému turnaji. Samantha se vyprsí a elegantně hází šipky, avšak úplně jinam, neb po celou dobu upřeně sleduje jednoho nasvaleného krasavce. Carrie se snaží, jenže její výška je velkým handikepem, tak vysoko není schopná dohodit, ale nevzdává se, stále hází a hází. Samantha odejde s nasvaleným krasavcem ven, kde si v rohu dvora vyměňují genetické informace. Miranda s Charlottou sedí namíchnutě u stolu, ucucávají pivo a probírají možnost útoku mimozemšťanů na tento požehnaný kraj. Po nějaké době dorazí partnerky místních hasičů, a tak se Carrie přestane diblíkovsky chichotat a vrátí se ke svému stolu. Avšak partnerka nasvaleného krasavce je žena od rány, a tak na nic nečeká, svého milého najde i v tmavém koutě dvora a Samanthě dá na budku. Samantha raději zmizí. I zbylé tři raději zmizí, aby na budku nedostaly také. Na návštěvu druhé nálevny již nemají náladu a klopýtají zpět směrem k domovu. Chodník stále chybí, jen provoz je už menší. Doma Carrie uléhá znavená, avšak stále namalovaná.

Nebo takhle? Varianta 2

Cestou se staví pro své kámošky, Charlottu, Mirandu a Samanthu. Všechny klopýtají na vysokých podpatcích směrem k místní tělocvičně, kde je dnes zábava. Byla hasičská soutěž a výsledky se musí zapít. Ty dobré, i ty špatné. Chůzi ztěžuje fakt, že ve vsi neexistují chodníky, a tak je nutno před auty uskakovat do příkopu, avšak dámy se těší na divoký tanec a překážek se nebojí. Hned po vstupu do toho velkého prostoru se zastaví a rozhlíží. Ano, vyhlíží případné sponzory a eventuelní milence a poskytují dostatek času přítomným pánům,  aby se pokochali jejich vykukujícím spodním prádlem, či faktem, že tento zbytečný kus oděvu nechaly doma. Poté si jdou rovnou objednat pití do provizorního stánku. S cosmopolitanem se nezdržují, je jim jasné, že tohle jim tu nenamíchají, volí raději jednodušší koktejl, vodku s kolou.

„Cožééé? Vodku s kolou? Kola se přece pije s rumem, nééé?“ Carrie odvětí: „Ano, to také, ale já bych přece jen raději tu kolu s vodkou“. Obsluhující sice kroutí hlavou, nicméně nalévá požadovanou směs. Dámy se usadí a sledují cvrkot. Místní nasvalení hasiči se stoupající hladinou alkoholu začínají být odvážnější, také jejich partnerky nemají čas je sledovat. Mají totiž službu ve stánku. Nebyly na rozhodující schůzi, kde se obsazovaly pracovní pozice na tuto akci, a tak své nominaci neměly šanci zabránit. Naše oblíbená děvčata tančí jako o život a vedou duchaplné a inteligentní řeči s přítomnými muži. No nemyslete si, i mezi hasiči se najde významný podnikatel či investiční bankéř, momentálně maskovaný oděvem bezdomovce. Samanthě netrvá dlouho a odchází se nadýchat vlahého nočního vzduchu, hned za ní vyráží jeden nasvalený hasič a v tmavém koutě si vyměňují genetické informace. Partnerky švarných hasičů jsou sice zaměstnány neustálou frontou žíznivých návštěvníků, ale i tak občas zapnou radar, aby zjistily, kde se nachází jejich drahé polovičky. Partnerka nasvaleného hasiče odhodí zástěru a vyrazí na průzkum.  Najde ho venku v tmavém koutě, Samanthu vyvleče na světlo a dá jí na budku. Poté, co si naše dámy objednají další vodku s kolou a dostanou, ach ta hrůza, rum s kolou, usoudí, že bude lépe vyklidit pole, aby nedostaly na budku jako Samantha. Klopýtají po silnici zpět k domovu, ale doběhne je tanečník Carrie, toho času bez partnerky, avšak s lahví vodky a veselými cigaretkami.  Kamarádky postupně Carrie opustí, takže nakonec zůstane sama se svým tanečníkem, sedí na lavičce v parku, vedou duchaplné řeči, líbají se a jeho ruce počítají žebra na vyzáblém těle Carrie. Společně přivítají nové ráno, pak konečně Carrie odchází domů, kde uléhá, unavená, avšak stále namalovaná.

No tak já nevím, nasvalený krasavec nebo tanečník s vodkou by šli určitě rozepsat na několik dílů. Zkusím to nabídnout Nově.

Vaše Alice

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kixinka
Kixinka 17. 5. 2021

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
megan1
megan1 5. 3. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 26. 10. 2015

Vesničko má středisková

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.