Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PhDr. Pavlína Doležalová
PhDr. Pavlína Doležalová
Vloženo 23. 5. 2016
Líbí se mi

Ring flirtu – volný

PhDr. Pavlína Doležalová
PhDr. Pavlína Doležalová
Vloženo 23. 5. 2016
Líbí se mi
Ring flirtu – volný

Ring flirtu – volný

Flirtovat se dá za každého počasí v každé roční době. V zimě například nosím červený kabát s velkou kapucí. Baví mě nezapadat do řady černých kabátů, jaké potkáváte denně - třeba v autobuse. Vedle mě stojí postarší muž a prohlíží si mě od hlavy až někam. Nemám pro jednou sluchátka – chyba lávky. Pán se ke mně naklání a říká „Tak co Karkulko, už máš svého vlka?“ a směje se na celé kolo. Hekavě. Svému vlastnímu vtipu. Ještě k tomu nepříliš vtipnému. Inu, mé rty se rozšíří do úsměvu též a odvětím velmi prostě: "A vy?“ Přestává se smát. Zato lidi kolem naopak. Skóre vyrovnáno.

Před časem jsem šla s partou kamarádů na oběd. Jaro, všude květiny a vůně, tak si sedáme na zahrádku. Sešlo se nás kupodivu hodně a bylo to skvělé. Probíhala žhavá debata. To by to ale nebyly mé všetečné přítelkyně. Kamarádka náhle usoudí, že změníme téma o tamponech na můj život. Skvěle. Obrátí se ke mně s pohledem zvědavého dítěte a povídá: „ Tak co ten tvůj frajer? Povídej, tajnůstkářko!“  Jiná kamarádka, též velmi bezprostřední a zvídavá, reaguje: „Joooo povídej! Pěknej blonďák, co? A ty svaly!!!“ „Ten, se kterým jsem tě viděla včera, byl ale brunet a o svalech se moc mluvit nedá...“ Obě se na sebe nechápavě zadívaj. Stále mlčím a snažím se si nevšímat, že na mě hledí celý stůl. Pár kluků má zmatený výraz, něco mezi poběhlice a hm...zajímavý...šla by se mnou? Rozhodnu se ukončit opar zvědavosti smíšený s překvapením. „Omluvte mě dámy, myslím, že je to můj močový měchýř, co se hlásí o slovo.“ Jak nejrychleji mi to podpatky dovolí, odcházím na toalety. U umyvadla se zadívám na svou ruku…fight or flight…no dobře, pro tentokrát menší únik. Stejně výslech proběhne, tak co.

A máme tu léto. Jedu si to takhle zase jednou metrem. Dobrá nálada. Šatičky. Proč ne. Žiju jen jednou. Naproti mně sedí blond fešák, oblečený v elegantní nedbalosti (tak říkám klukům, co se tváří, že jim na tom nesejde, ale je vidět, že před skříní strávili víc času, než já psaním). Usmívám se tak nějak furt, tak proč do toho nezahrnout i jeho, že. Vypadá, že je nějaký skleslý. Co se mu asi stalo. Ujelo sotva pár stanic a on se najednou na mě obrátí a říká „Chcete moji fotku nebo co??“. „Jo, to by bylo fajn. Máte nějakou?“ Netuším kde se ve mně tahle pohotovost vzala. Usměje se, nadechne se a vystoupí. Tomu se říká diskrétnost. Myslím, že bych mohla směle konkurovat červeným trenkám visícím na hradě...takový spád jsem nečekala. Nevadí. V moři je ryb dost.

Takový obyč nákup v Rossmannovi, podzim. Znáte to, pár šminek aby svět byl hezčí. Nebo spíš vy ve světě. Kráčím si to spokojeně k metru, lehčí o pár stoveček,  a najednou za sebou slyším udýchaný hlas „Slečnoooo. Počkejte!!!“  Otáčím se a za mnou běží security man z drogerie. Něco jsem zapomněla? „Musím se Vás zeptat.“  A jejda. Takhle ve filmech začínají scény týkající se buď odhalené nevěry, nebo žádosti o sňatek. Ani jedno by tady platit nemělo….ale jeden nikdy neví…„Vzala jste něco“? Nedá mi to se nesmát. Nechápu. Pak chápu. Úsměv stáhnu. Hm. „Ne.“ Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď. „Ani ten kartáček?“ Já byla u kartáčků?? „Ehm…ne.“ Začínám být sama nejistá. „ A jakou jste si koupila rtěnku?“  „Heleďte se, mladý muži. Vypadám na to, že jsem čórka? Chcete vidět účet?“  Štrachám v tašce, aniž bych počkala na odpověď. Jsem už fakt vytočená. Vypadá to, že ze samého roztržení jsem účet nechala na pokladně. Chci se tam vrátit. „Počkejte. Je to blbý ale…já Vás chtěl někam pozvat…a v obchodě to nešlo. Ta u kasy je moje bejvalka….šla byste na kafe?“ Tak tohle byl teda můj nejpodivnější pokus o flirt, co jsem kdy zažila. Normálně jo, proč ne. Vypadal mile. Ale ta předehra? „Víte, já si musím někde sehnat ten kartáček a vyčistit si čakry. Pořád narážím na podivné typy. Hezký den a pozdravujte paní prodavačku. A příště to řekněte rovnou, ušetříte si nohy, čas a image“. Zase nahodím úsměv a jdu. Pfff.

A čerstvé maso z dnešního dne. Čekám na Arkádách na kamarádku. Dochvilná, jako vždy. Nu co, vyjdu ven, před obchoďák. Sluníčko svítí a najednou temno. Cestu mi zastoupil stín. „Slečno, šla byste se mnou na víno?“ Ukazuje na nedaleký podnik. Ten muž stál opodál a kouřil už bůh ví kolikátou cigaretu.takže to máme ještě zálibu v alkoholu, protože nevím, kdo by šel na víno v 9:30 dopoledne. Sečteno podtrženo: „Nezlobte se, ale já nechci nikoho s orální fixací.“ Freud by ze mě měl radost. Dle jeho teorie si lidé těmito způsoby kompenzují absenci mateřského prsu.  

Uff. Je to fuška. Ale nevzdávám to.  A jak jste na tom s okouzlováním svého okolí vy?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 21. 12. 2016

Super

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 25. 5. 2016

Já už dookouzlovala Nikdy jsem nebyla v kurzu, vždycky jsem měla pocit, že na mne někdo "zbyl" a manžela jsem našla na inzerát A o mém úžasném sebevzdělávání v manželství ani nemluvím..... Můj ex je totiž velmi velmi skvělý učitel..... No...a po něm, po rozvodu po víc než 18 letech (ano!!! tak dlouho jsem to vydržela ) mám přítele, který se víc zajímá o mne než o sebe A potkala jsem ho v mých 45 letech.....

Odpovědět
PhDr. Pavlína Doležalová

konec dobrý, všechno dobré. ostatní za to nestojí

H-Ellen
H-Ellen 25. 5. 2016

No však.....ale kdysi jsem měla pocit, že zůstanu sama do smrti

LucieZlín
LucieZlín 24. 5. 2016

Jéé po flirtování se mi stýská Ale co mám svého muže a malého synka.. nějak to prostě už ke mě nepatří Ale příběh skvělý

Odpovědět
PhDr. Pavlína Doležalová

obojí má něco do sebe. a upřímně - radši než některé z mých historek bych radši "jistotu"

LucieZlín
LucieZlín 24. 5. 2016

Nene nesouhlasím.. já jsem moc ráda, že jsem si mohla projít ,,flirtovacím,, obdobím.. je pravda, že někdy to i zabolelo.. ale neměnila bych ,,Jistota,, pak přijde časem.. nesmí se na ni spěchat

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 307
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.