Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moncasei
moncasei
Vloženo 16. 7. 2021
Líbí se mi

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

moncasei
moncasei
Vloženo 16. 7. 2021
Líbí se mi
Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Na tenhle film jsem se těšila od chvíle, kdy jsem v prosinci 2019 dělala pro TV magazín reportáž z natáčení, byla to scéna, v níž Prvok, Šampón, Tečka a Karel zdrhají před policií a skočí za hřbitovní zeď. Poslední měsíc mi několik herců, s nimiž jsem dělala rozhovor, odpovědělo, že v tomhle filmu hrají pidiroli, ale že ji rádi přijali kvůli režisérovi Patriku Hartlovi. Ani jsem nemrkla, abych je všechny postřehla. Martin Hofmann mi na natáčení k postavě Karla tenkrát řekl: „Začíná se znovu nadechovat, to je podle mě nutnost a člověk by se o to měl pořád snažit. Nemusíte nutně začínat s novou ženou a novými dětmi, ale třeba stačí něco udělat s tím, že moc pracujete, že jste se přestal vzdělávat nebo se třeba málo smějete a málo se vídáte s lidmi, které máte rád. To všechno jsou momenty, se kterými můžete něco udělat, a ty všechny můžou být nový začátek.“ Postava Karla ve filmu o chlapech, kteří mají potřebu sami sobě dokázat, že „nejsousraci“, pronáší hodně vět, co se člověku zaryjí pod kůži. A Prvok, tedy Martin Pechlát, je v určitých scénách komicky rozkošnej. Rozhovor s ním vyjde v TV magazínu v pondělí. Knížku miluju, na film se ráda podívám ještě jednou. Minimálně. Protože tenhle způsob komedie, při níž se nejen smějete, ale chvílemi vás i zamrazí, se mi zdá fakt náramnej. Takže je to film, kterej ráda doporučuju nejen mužům, ale i ženám. 
Jo a všichni čtyři hlavní hrdinové mají nejen charisma, ale taky hezký pozadí. : -) ????
(foto Bontonfilm)
 
Reportáž, kdyby někoho zajímala, tady: https://keckasdeckou.files.wordpress.com/2020/06/prvok-c5a0ampon-tec48dka-a-karel-reportc3a1c5be-1.pdf?fbclid=IwAR1klXzx5UVc7iOxFPfzn6RRwlEELsFi1e1nIYxBq2bmUaxOwzRS4JQBWiI

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 17. 7. 2021

veselé knihy mám ráda

Odpovědět
moncasei
moncasei 17. 7. 2021

Jak píšu, film i kniha jsou veselý, a rozhodně ne blbý. A pokud máte ráda veselé knihy, možná by se vám líbili HAFANI Madla a já. Koukněte se do mých dalších příspěvků.

Kahomar
Kahomar 17. 7. 2021

Knížku mám doma, ale ještě jsem se nedostala ke čtení, tak to bych měla co nejdřív napravit.

Odpovědět
moncasei
moncasei 17. 7. 2021

Kniha je vtipná, uvidíte.

hudlenka
hudlenka 17. 7. 2021

četla jsem knihu, a řechtala se u ní od začátku až do konce

Odpovědět
moncasei
moncasei 17. 7. 2021

Já taky.

sipeji
sipeji 17. 7. 2021

Děkuji za tip.

Odpovědět
moncasei
moncasei 17. 7. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 398
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.