Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zasloužilá Máma
Zasloužilá Máma
Vloženo 28. 10. 2016
Líbí se mi

PŘEDSTAVME SI, TAKOVÝ SVĚT

Zasloužilá Máma
Zasloužilá Máma
Vloženo 28. 10. 2016
Líbí se mi
PŘEDSTAVME SI, TAKOVÝ SVĚT

PŘEDSTAVME SI, TAKOVÝ SVĚT

Představte si.

 

Představte si mateřství bez odsouzení. Bez předsudků. Bez srovnávání, kdo je lepší rodič. Bez posuzování chyb a omylů druhých. Bez přikazování, který styl rodičovství, je lepší.

 

Beze strachu

 

Bez obavy, že se nikam nehodíte. Do žádné správné škatulky rodiče, ženy, člověka. Že můžete patřit, kam jen chcete. Být jen sama sebou. Být taková, jaká uvnitř celé roky cítíte, že jste.

 

Představte si.

 

Skutečné přátelství mezi matkami. Přítelkyně,  které se navzájem mají rády a podporují se i přes všechny svoje nedostatky a zmatky. Přítelkyně, které vědí, že ať už děláte chyby jakékoliv, vždycky se snažíte dělat všechny to nejlepší pro své děti.

 

Skutečné přátelství mezi ženami. Bez srovnávání konfekčních velikostí, kuchařského umění, bez hodnocení make-upu a trendů v oblékání.

 

 

Může to začít u Vás.

 

 

BUĎTE SKUTEČNÉ, OPRAVDOVÉ

 

 

Skutečná máma je s city někdy na houpačce. Někdy pláče, někdy se směje, jindy raduje a často si zoufá. Ale vždycky je tady a nezáleží na tom, jak se uvnitř cítí ona sama.

 

Unavená, ale nikdy se nezastaví. Vyčerpaná, ale stejně se zvedne a podá dítěti hračku, nakrmí ho a uloží. Na dně svých sil, vždycky své dítě pochová a ukonejší.

 

Vystrašená. Ale plná naděje. Bez sebe strachem, jak tohle všechno zvládne. Všechen ten dětský pláč, chaos v neuklizeném bytě, hromadící se plenky, lahvičky od mléka, bezesné noci.

 

Úžasná, i když má o sobě někdy pochyby. Pochybuje, zda dělá správná rozhodnutí ve správnou chvíli. Zda je dobrá máma, manželka nebo přítelkyně.

 

 

Buďte skutečné. Dělejte skutečné chyby a omyly a dělejte je zas a znovu. Protože takový je reálný svět a život kolem nás. Nedokonalý, plný omylů. Buďte nedokonalé a buďte  na to pyšné.

 

Milujte své přátele naplno, jenom kvůli tomu jací jsou. Bez podmínek milujte své děti a partnery.

 

 

Život je nemilosrdný, krutý a plný dnů, které jsou těžké. Ale každý takový den jednou skončí. Každé dítě, které pláče, jednou přestane a usne.

 

Každé zlomené srdce zahojí čas.

 

Každý špatný den, který prožijeme nás jen donutí uvěřit v lepší den a až ten lepší den přijde, o to více si ho užijeme. ¨

 

Protože jsme na něj přece čekaly tak dlouho.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 10. 2016

Žijeme jen jednou a život je hodně krátký na to, abychom hledali nějaké rozepře, hádky, závist.....musíme si ho užít na plno a v pohodě

Odpovědět
Zasloužilá Máma
Zasloužilá Máma 29. 10. 2016

Napsala jste to krasne

hudlenka
hudlenka 29. 10. 2016

děkuji

lemur
lemur 29. 10. 2016

Pěkné.

Odpovědět
grenadka
grenadka 28. 10. 2016

krásné

Odpovědět
Zasloužilá Máma
Zasloužilá Máma 28. 10. 2016

Dekuji moc

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 085
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.