Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nedys
Nedys
Vloženo 10. 1. 2019
Líbí se mi

Příběh založený na pravdě z mého dětství

Nedys
Nedys
Vloženo 10. 1. 2019
Líbí se mi
Příběh založený na pravdě z mého dětství

Příběh založený na pravdě z mého dětství

 

Můj první nejlepší kamarád

Tenkrát jsem byla ještě malinká holčička. Která byla natěšená na první dne ve škole. Když ten den přišel. Vzala jsem si svůj nový růžový batůžek a vydala se do školy. Když jsem vešla do třídy moc dětí tam nebylo. Protože nás dohromady ve třídě bylo ze začátku pět a to i s paní učitelkou.  Jinak jsme byly čtyři děti. Dvě holčičky včetně mě a dva kluci. Samozřejmě že jsem hned od pohledu kluky zavrhla a začala jsem se bavit s tou holčičkou. Jmenovala se Lenka. Myslela jsem že to je moje kamarádka, ale nebyla, pořád ode mě opisovala a také mě pomlouvala.

Jednou jsem o velké přestávce na ní začala křičet proč to dělá a ona na mě začala být před všema zlá,  nadávala mi. V tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat a můj spolužák Filip se za mě postavil. Řekl jí že ať si na mě už nedovoluje.

Od té doby jsem se s Filipem hodně bavila. V polovině první třídy se Tom odstěhoval a ve třídě jsem zůstala já Filip a Lenka. Už jsem neseděla v lavici s Lenkou ale s Filipem. A od té doby jsme chodili každý den ven. A zažívali to co nikdy.

Ta škola na kterou jsme chodili tak zavřeli a do druhé třídy jsme museli přestoupit na jinou školu. Všichni tři jsme šli na stejnou. Byly jsme znovu spolu ve třídě a tam nás už bylo víc. Ze začátku jsme se s Filipem bavili jen my dva, ale pak jsme se skamarádili se zbytkem třídy. Já s holkama a on s klukama. Bylo to tam zavedené že holky a kluci zvlášť. Nevím proč. Já se s klukama bavila ráda ale oni nechtěli. Filip a já jsme se ve škole přestali bavit, protože to ostatním vadilo. Ale když skončila škola tak jsme šli spolu na nádraží a jeli domů vlakem. A hned co jsme dorazili domů tak jsme šli co nejdříve ven. Obvykle na mě Filip čekal před domem než jsem si napsala úkoly nebo uklidila občas jsme úkoly dělali společně a pomáhal mi uklízet. A až pak jsme šli ven. Byl to můj nejlepší kamarád.

ANO řekla jsem že byl. Něco se mezi námi stalo, ale to zas jindy. díky že jste vydrželi až sem dokonce. Takovéhle příběhy sem budu psát tohle bylo trožku slabší a popravd. To už je teď vše a zae jindy ahoj

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 10. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 876
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.