Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Radek
Radek
Vloženo 31. 1. 2017
Líbí se mi

Emma pase koně! Proč to ale nechce předvést u doktora?

Radek
Radek
Vloženo 31. 1. 2017
Líbí se mi
Emma pase koně! Proč to ale nechce předvést u doktora?

Emma pase koně! Proč to ale nechce předvést u doktora?

Přijde mi, že dnešní rodičovstí je jeden velkej souboj s tabulkama! Dřív se dítě něco naučilo a bylo jedno jak a kdy, rodiče mu zatleskali a bylo. Dnes je všechno na milimetry, gramy, úhly. Když nebude umět teď tohle, nebude umět pak tamto.

Tak třeba "pasení koníčků". Byli jsme nadšení, jak ta naše Emmička krásně pase. Baví jí to, pak jí to nebaví, směje se u toho, slintá, řve, ... Nadšení skončilo po návštěvě naší pediatričky. Emma do ordinace dorazila mírně nenaložená a na tříměsíční prohlídce místo pasáčka jak lusk, předvedla něco mezi hodně rozčíleným lachtanem a troskotajícím rogalem.

MUDr. lomila rukama, protože kdo nezvládá první vzpřímení, přece nemůže pokračovat v bytí na této planetě. Zkrátka vypadalo to, že nás pošle rovnou do Kladrub. Naše Emmička samozřejmě ihned po příjezdu domů předvedla dokonalou pasteveckou exhibici, nicméně my jsme z ní pod hrozbou Vojtovky na čtrnáct dní udělali regulérní ještěrku.

Snad jen u kojení nebyla na břiše a to jen proto, že to fakt nejde...Těch čtrnáct dní jsme vlastně nedělali nic jiného, než ji podrobovali testům hrubé i jemné motoriky. Podle téhle knížky by už si dávno měla počítat prsty!!! A proč už si neosahává bříško? A vůbec, jak to, že ještě nemluví v souvětích? Není přeci jen trochu pozadu...?

jsme ale zase normální rodiče a Emmička se naštěstí zachránila sama. Ve snaze odvést pozornost od svého pohybového aparátu radši dostala virozu a zánět do očí. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tereza N.
Tereza N. 12. 4. 2017

By to bylo moc jednoduché ... se přeci nebude předvádět jak cvičená opička

Odpovědět
Martulinka777
Martulinka777 4. 2. 2017

By mě zajímalo co by někteří pediatři dělali bez těch jejich tabulek. A kolikrát ty jejich rady stojí taky za to

Odpovědět
daniela.p
daniela.p 4. 2. 2017

Není to spíš naopak? Před lety všichni v půl roce seděli, dnes se tomu nechává volnost, pro zdravé záda. To stejné s nočníkem, kolikrát jsme u svých holek od své máti slyšela, ale Ty jsi už byla v tomto věku byla bez plen. V dnešní době se nechává dítěti jeho tempo a dává se mu čas.

Odpovědět
tidlifounek
tidlifounek 3. 2. 2017

Naše pediatrička sice používá tabulky, ale také zdravý rozum. Pokaždé není dítko dobře naložené a někdy se mu prostě jen nechce. Znám to u svých dětí...syn 3 roky - doma papulku nezavře a u Dr. skoro nedá větu do hromady a dcera - 4m. proč bych pásla koníky, když si můžu v klidu lehnout na bříško a spokojeně slintat Dr. se vždy jen usměje, zeptá se zda dělají to - či ono a při další prohlídce se na to zaměří a je vše OK

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 3. 2. 2017

inak nie je to uplne pravda s tymi tabulkami - kedysi si uz vraj 3rocne mali vediet zaviazat snurky na topankach a teraz to zistuju asi az pri 5-6 rocnych, lebo skoro vsetky topanky su na suchy zips a ucia sa to az v skolke

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 946
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.