Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi

Partnerská terapie

Katy.k
Katy.k
Vloženo 26. 10. 2017
Líbí se mi
Partnerská terapie

Partnerská terapie

Včera jsem vedla svoji první partnerskou terapii. (Nemám ráda slovo terapie, tak pokud někoho z Vás napadne vhodnější termín, sem s ním, budu za něj moc ráda!).

Bylo to na přání stávající klientky a vůbec jsem na to nebyla připravená. Vlastně všechno bylo tak nějak úplně špatně! Už týden předtím mě začlo bombardovat strašně moc lidí naráz, že potřebují akutně něco řešit, takže jsem byla na roztrhání a docela vyčerpaná. Do toho mi syn začal ponocovat, takže jsem 2 dny předtím spala jen pár hodin denně a v den Partnerské „terapie“ měl syn navíc krizový den, takže jsme po celý den každou chvíli řešili plačtivou nebo protestní krizi. Díky tomu jsme se zasekli ve městě a já přišla na setkání o půl hodiny později.

Vůbec jsem nebyla naladěná a kdybych mohla, hned to zruším, ale přijeli za mnou až z dálky a díky vztekajícímu se synovi jsem prostě nestihla napsat sms včas, abych se omluvila a přesunula to na jindy. Takže jsem byla před setkáním, o kterém jsem prakticky vůbec netušila jak bude probíhat a co od něj mám očekávat, protože bylo mé úplně první tohoto typu a přesto – nebo možná právě proto jsem byla svědkem zázraku. Zázraku o to větším, že vzešel z šedivé a rutinní každodennosti, z bolesti, únavy a přetížení. Zázraku takové síly, ze jednoduše řečeno přišli dva lidé (mladí, citliví, vnímaví, ale na pohled prostě „normální“ – takoví, jaké potkáte každý den na autobusové zastávce nebo v obchodě), ale odcházel pár!

Ti dva se najednou proměnili v jedno (no dobře, nebylo to najednou, trvalo to 3 hodiny), ale ten pár byl to nejúžasnější, nejkrásnější a nejláskyplnější, co jsem kdy v životě viděla! A já jsem neskutečně vděčná a šťastná, že jsem u toho mohla být!

Vždycky když pracuji s lidmi, jsem svědkem zázraku. Zázraku, jaký dokáže způsobit jen čistá a ničím nepokřivená Boží síla. Lidé se mi proměňují před očima. Někdy je to záležitost velmi duchovní a niterná, jindy více vědomá a provázaná s myslí, podle toho s kým zrovna pracuji a co zrovna daný člověk řeší, ale pokaždé když sleduji, jak odcházejí zralejší a vědomější lidé, cítím se neskutečně naplněná a vděčná, že můžu dělat to co dělám.

 Dokončení v diskusi - nejde mi bohužel dopsat zde. Š

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
Glady
Glady 27. 10. 2017

zajímavé

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 10. 2017

zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2017

nám s mužem už dneska stačí, když se držíme za ruce a můžeme i mlčet, je nám spolu dobře. Občas jeden druhého pohladíme, a to je naše partnerská pomoc

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 230
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.