Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 22. 9. 2014
Líbí se mi

Pan BOŽSKÝ? Značka: Kde ho hledat?

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 22. 9. 2014
Líbí se mi
Pan BOŽSKÝ? Značka: Kde ho hledat?

Pan BOŽSKÝ? Značka: Kde ho hledat?

Afroditě padají muži z nebe, ale co my obyčejné smrtelnice? Ptá se Teta Eva.

Milé dámy,

ne že bych vám sdělovala něco nového, ale jen pro připomenutí . Problémy s láskou a se vztahy máme všechny, bohužel, ať je nám 15, 20, víc "cet", o "sát" ani nemluvě. Navzdory zkušenostem a ranám života, možná právě proto, je to s přibývajícím věkem horší a my jsme opatrnější a přistupujeme ke všemu asi hlavou napřed. Zaplať Pánbůh za kamarádky, se kterými se může jedna poradit, protože chodit tahat rozumy z vlastních ratolestí – fuj, hrozná představa.

Zrovna nedávno se mi dostala do rukou sofistikovanější variace na téma „Jsi fajn ženská …, najdi si někoho lepšího než jsem já.“ No řekněte, kde se ti lepší mužští hledají? Kde vlastně vůbec chlapa sebrat? Všechny už víme, že božské Afroditě padají z nebe, ale co my, obyčejné smrtelnice?

Takže si pojďme pěkně shrnout možnosti:

1. Co je v domě není pro mne

Jsme liberální obytný dům, 3 x 14 partají. Různého pohlaví (dámského či pánského), národnosti, vyznání (nejčastěji bez), sexuální orientace (hetero, homo, víc jsem nezkoumala), věku (nejčastěji 70 +). Takže uznejte, pramalý výběr.

2. Co je v práci, také není pro mne

Tady už by výběr byl, cca 1000 zaměstnanců, takže by se nějaký UBK (urozený, bohatý, krásný) nebo kombinace požadavků našel. Ale i přes nejvyšší stupeň diskrétnosti to jednou praskne. Představte si ty závistivé pohledy, pomluvy a blbé řeči, když to vyjde. A ty blbé řeči, pomluvy a pohledy typu „Máš cos chtěla“, když to nevyjde. Nehledě na to, spolupracujte s někým o kom víte, že spí v pyžamu s dětskými obrázky. Takže taky nebrat!

3. V knihovně či nákupním centru

No nevím, nevím. Oslovovat kolemjdoucí? Vrážet do nakupujících mužů vozíkem a navozovat nezávazný hovor? Nefunguje to! Zkoušela jsem.

4. Internetová seznamka

Když prosejete prvním sítem výběru sexuální loudily, zadané chlapy, co hledají povyražení a podobné týpky, pak možná narazíte na perlu!

5. Stát na náměstí s cedulí „Hledám chlapa“

Být single zase není tak špatné, že?

 

A kde jste dámy našly vy, ty své vyvolené, báječné a jedinečné, o kterých tak často píšete?

Vaše teta Eva

P. S. Afrodita zmiňovala Ženy v pokušení. Nevím jak je to možné, ale na mě zpravidla připadne role Heleny (Lenky Vlasákové), když ji nechají matka Vilma (Eliška Balzerová) a dcera Laura (Veronika Kubařová) v restauraci, aby na ní „zaútočil“ obchoďák nabízející mast na křečové žíly nebo vložky do bot nebo co to bylo.

Posuďte samy. Onehdá ke mně přistoupil poměrně hezký mladý muž, naklonil hlavu a pravil: „Můžu na vás mít soukromou otázku?“ Joo, je to tady, zaboduješ a pozve tě na večeři nebo aspoň na kafe! Ha ha, prd a vořech, jak říká sousedka. „Nejste příbuzná paní XY? Ano? Tak ji pozdravujte.“

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 18. 3. 2015

Neexistuje

Odpovědět
Marsii
Marsii 23. 9. 2014

je to taak. Perličky z inzerátového maratonu jsem sem hodila na pokračování. Zatím 2 díly

Odpovědět
ALLISON
ALLISON 23. 9. 2014

teto Evo, nevěš hlavu - jí sice v blogu padají, ale nejsou to ti praví - jen se vyskytnou a nezůstávají s ní - jak se zmiňuje u videa - takže místo happy--endu následuje hipo-terapie - teto Evo, neboj a - "dočkej času!" - není to o množství, ale o kvalitě!!

Odpovědět
JTinaCZ
JTinaCZ 29. 9. 2014

teprve teď jsem si všimla toho fešáka hippo na koni Tak to je moc pěkná terapie )))

heenna
heenna 23. 9. 2014

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 627
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.