Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moncasei
moncasei
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi

O VOZE A KOZE A...

moncasei
moncasei
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi
O VOZE A KOZE A...

O VOZE A KOZE A...

O VOZE A KOZE A...
Fascinujou mě lidi, kteří se potkají s nějakou známou osobností, vyfotí se s ní a hned fotku plácnou na sociální sítě, aby se pochlubili. Já se totiž fotit pořád zapomínám, v tom jsem zkrátka marná. Tahle nedostatečnost mě opravdu mrzela, když jsem dělala rozhovor s Predragem Bjelacem. Se Smrtijedem Igorem Karkarovem z Harryho Pottera, kdybyste nevěděli. Na fotku jsem si vzpomněla, ale zrovna nikdo nebyl poblíž, kdo by nás vyfotil. A vlastně i kdyby byl, stejně bych se styděla mu říct. Musím na sobě v tomhle smyslu zapracovat. 
 
Dneska jsem byla na tiskovce Primy k novýmu televiznímu kanálu. V místě, které se jmenuje Selfie Market. Je tam spousta prostorů a pozadí, kde si lidi dělají selfie. Takže kde jinde si ho udělat než tady, že? Ale fotky žádný nemám, nebyly publikovatelný. Tak jsem aspoň vyfotila jeden prostor samotnej. Zdál se mi trochu prázdnej, tak jsem do něj něco přidala.   A protože poněkud zanedbávám „úřad“, tedy vkládání článků na KECKU s deckou, tak jsem se rozhodla na tom taky zapracovat a dávám na web rozhovor s Evou Leinweberovou,
která tak skvěle hraje „paní blbé, jak noha“. To je její termín. Mimochodem – taky si ji pletete s Evou Leimbergerovou? Já si je pletla, ale už jsem si v tom udělala pořádek. S Evou Leinweberovou, která hraje manželku Igora Bareše v Osadě, jsem se taky nevyfotila. Zato jsme si skvěle popovídaly. Třeba i o kočkách, protože ona má tři. Tak jsem jí vyprávěla o Skřetovi Vysočanským, Batmanu Prskovi a samozřejmě i o knize HAFANI 2 Madla, já a ďas... Ano, vím. Začala jsem o voze, pokračovala o koze, pak o noze a skončila o knize. Ále vy se v tom určitě vyznáte ????
 
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 7. 10. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 10. 2021

já se taky nerada fotím

Odpovědět
moncasei
moncasei 6. 10. 2021

Kahomar
Kahomar 6. 10. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 555
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.