Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Andělská kartářka
Andělská kartářka
Vloženo 6. 1. 2021
Líbí se mi

Novoroční výklad karet pro všechna znamení zvěrokruhu

Andělská kartářka
Andělská kartářka
Vloženo 6. 1. 2021
Líbí se mi
Novoroční výklad karet pro všechna znamení zvěrokruhu

Novoroční výklad karet pro všechna znamení zvěrokruhu

Krásný den přátelé, připravila jsem si pro Vás překvapení.
Pro všechna znamení zvěrokruhu vykládám každý rok co by mohla očekávat. Tento výklad se vykládá pouze z Velké Arkány-tzn. z karet osudových.
Výklad je kolektivní, nemusí a zřejmě nebude rezonovat s Vámi všemi, pokud víte ascendent a descendent svého znamení můžete si přečíst také ten.
Pokud víte hodinu narození můžete si zde v programu vypočítat svůj ascendent a descendent. Odkaz níže.
naleznete níže tabulku a do ní vepíšete údaje
den narození-čas-město
vypočte se Vám Ascendent s descendentem.
Nyní se pojďme podívat na Vaše znamení v tomto roce 2021.
Na začátek bych ráda řekla, že tento výklad je kolektivního rázu, takže nemusí a zřejmě nebude rezonovat se všemi s Vámi.
Každý z vás si v něm nalezne své odpovědi, proto jsem Vám doporučila i výpočet Ascendentu. (já mám např. Pannu-duchovní analýza)
 
BERAN- SÍLA
8 Síla
Rok vitality a odhodlání, ale i tvrdohlavosti a snahy překonat sebe sama. Období prosazování vloh a využití talentu na jeden určitý cíl. Možná se postavíte svým vnitřním démonům, abyste je ovládli. Dá se očekávat příval životní síly. Nutno si uvědomit, že nejde vše lámat přes koleno. Mohou vás přitahovat různé formy umění.
 
BÝK-MÍRNOST
14 Mírnost
Období slučování protikladů a paradoxů. Budete mít pocit, že vše zapadá na své místo a začíná konečně fungovat. Možná budete mít potřebu vyjádřit se prostřednictvím forem umění, o které jste předtím nejevili velký zájem. Vaší pozornosti se budou domáhat krása, rovnováha a potřeba hledat ideální řešení. Je to čas přizpůsobování, přijímání a stability.
 
BLÍŽENCI-MĚSÍC
18 Měsíc
Nutí vás naučit se odkládat masky, odkrýt svou pravou tvář a beze strachu ukázat svou pravou podstatu. Budete nekompromisní vůči iluzím, klamu i sebeklamu, kterým jste doposud podléhali. Vaše odhodlání být sami sebou bude sílit bez ohledu na to, jak budou reagovat ostatní. Uvědomíte si, že máte právo si ve svém životě zvolit jakoukoli cestu. Nebude zde prostor pro plány a budoucnost, spíše budete zaměstnáni přítomností a vzpomínkami na minulost. Možná budete citlivější.
 
RAK -KOLO ŠTĚSTÍ
10 Kolo štěstěny
Období, které vás buď odmění a povýší nebo potrestá a poníží. Pak máte možnost svým úsilím napravit chyby z minulosti. Každopádně se připravte na neočekávané příležitosti. Využijte nových možností! Pokuste se pro úspěch něco aktivně udělat.
 
LEV-VELEKNĚŽKA
2 Velekněžka
Předurčuje období nezávislosti, sebevzdělávání, citlivého přístupu k lidem a jejich potřebám. Také rok přehodnocování. Budete zkoumat, kdo opravdu jste a co si jenom předstíráte. Budete se cítit dobře v prostředí, kde vládne harmonie a vyrovnanost. Utíkáte ze situací, které jsou disharmonické. Tento rok není vhodný pro uzavření manželství. Těžko budete snášet jakákoli omezení, nezávislost hraje hlavní roli. Můžete vyhledávat samotu nebo do ní být nedobrovolně uvrženi.
 
PANNA-VĚŽ
16 Věž
Vhodné období ke koupi a renovaci nemovitostí, ale i nábytku apod. nebo k oprášení skoro zapomenutých tvůrčích myšlenek a projektů. Můžete pocítit touhu začít pracovat na svém těle, změnit stravovací návyky, pustit se do cvičení apod. budete se chtít zbavit všeho, co je pro vás zastaralé. Pokud jste cítili rozdvojenost: navenek předstírání, že je vše v pořádku a uvnitř prázdnota, osamocení nebo dokonce bolest, v tomto roce najdete odhodlání vše uvést do jednoty. Je možné, že jste si v minulosti udělali nereálné představy o budoucnosti, pak se zde budete moci vrátit do reality a snížit životní laťku na únosnou mez.
 
VÁHY-ĎÁBEL
15 Ďábel
Vzplane vaše tvůrčí energie a potáhne vás to k tvořivým lidem a inspirativním projektům. Možná se více sblížíte se svým tělem a smyslností. Můžete potkat někoho, kdo vás bude silně přitahovat, otevřou se před vámi nové aspekty sexuality. Vaše osobní energie se ale může projevovat nejen vášní, ale i pracovitostí. Při přílišném pracovním zatížení může docházet k podrážděnosti. Ale máte-li možnost uspokojit své touhy, budete vše schopni brát s humorem a nadhledem. Pozor na závislosti jakéhokoliv druhu a na Vaše finance.
 
ŠTÍR-SOUD
20 Soud
Touha začít něco nového. U aktivit vyžadujících týmovou práci můžete zvolit osoby blízké nebo příbuzné. V tomto období bude snadné skloubit osobní život a kariéru. Je to rok zralých úsudků, rozumu, nadhledu a využívání životních zkušeností. Soudnost. Možnost zúročit zkušenosti nabyté v minulosti, na případné problémy a situace reagovat s rozvahou.
 
STŘELEC-HVĚZDA
17 Hvězda
Během roku se vám může dostat uznání za něco, čím jste přispěli k všeobecnému dobru. Zvýší se hladina vaší sebedůvěry. Je to období nových nadějí, úcty k druhým lidem, uvědomění si vlastních hodnot a jejich využívání. Jste plni optimismu a elánu do života i po pracovní stránce. Nové myšlenky mají svou váhu a mohou významně ovlivnit vaši budoucnost.
 
KOZOROH-CÍSAŘ
4 Císař
Nastoluje vládu a samostatnost. Možná pocítíte potřebu provést v životě změny. Toto období umožňuje začít samostatně podnikat, nebo se dostat do vyšší funkce s možností jistých pravomocí. Je možné, že začnete realizovat nové projekty nebo najdete nové zájmy. Je to vhodná doba pro vyjednávání a usmíření. U mužů je aktuální otázka otcovství. Čas pro vyjasnění osobního vztahu s vlastním otcem. Ženy mají příležitost rozhřešit svůj vztah s určitým typem mužů.
 
VODNÁŘ-MILENCI
6 Zamilovaní
Zastupuje období bohaté na významná citová rozhodnutí. Může u Vás dojít k prohloubení vztahů, ale zrovna tak k jejich ukončení.
U některých stávajících přátelských vztahů může dojít k odcizení, ale zároveň je to prostor pro navazování přátelství nových. Tento rok přeje sňatkům, ale i rozchodům či rozvodu. Také se můžete dostat do situace, kdy budete muset volit ze dvou možností nebo dvě možnosti skloubit dohromady. Dopřejte si čas na sebe.
 
RYBY-CÍSAŘOVNA
3 Císařovna
Rok, ve kterém se budete snažit o přesné určení svých citových potřeb a přání. Máte možnost si vyjasnit osobní vztah s matkou nebo jinými pro vás významnými ženami. U žen je aktuální otázka mateřství. Budete schopni vyjádřit jasně a srozumitelně své potřeby a přání. Varujte se potlačování či přehánění svých citů, obojí by ve vás vyvolalo vnitřní nesoulad. Můžete překonat přesvědčení, že si lásku musíte zasloužit, můžete se přestat bát odmítnutí. Můžete vyniknout ve své profesi. Spojte se s matkou přírodou.
 
Přeji Vám krásný rok 2021 ve všech oblastech Vašeho života, nejdůležitější je však Vaše zdraví.
Vaše karty jsou postupně vloženy na obrázku.
 
S láskou a úctou Simi.
Za zpětné vazby a komentáře předem děkuji.
 
Použitá literatura:
Angeles Arrien: Velká kniha Crowleyho Tarotu
Růžena Vernerová: Praktický výklad velké arkány tarotu
Není k dispozici žádný popis fotky.
 
 
 
 
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 7. 1. 2021

jojo, jdeme do toho

Odpovědět
lemur
lemur 7. 1. 2021

Super.

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 6. 1. 2021

Letos to bude moc zajímavé

Odpovědět
Andělská kartářka

hudlenka
hudlenka 6. 1. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 6. 1. 2021

to jsem tedy zvědavá

Odpovědět
Andělská kartářka

Zvládnete

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 473
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.