Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moncasei
moncasei
Vloženo 29. 3. 2016
Líbí se mi

Nehubnu do plavek, ale do lyží

moncasei
moncasei
Vloženo 29. 3. 2016
Líbí se mi
Nehubnu do plavek, ale do lyží

Nehubnu do plavek, ale do lyží

Většina normálních ženskejch na jaře hubne. Většinou do plavek. Do toho se nepouštím, já hubnu hned po Vánocích, a to do lyží a do prkna. Sama sobě slibuju, že od ledna přestanu jíst sladký a budu cvičit jógu. Abych za měsíc a něco, až pojedu na hory, byla trochu v cajku. Ne vždycky to vyjde. Ale tak tři dny před odjezdem už určitě. No co, každej den se počítá, ne? Ale pak na horách, když se lopotím na prkně, si nadávám: Mít dole deset kilo, ale i pět by stačilo, jezdilo by se mi mnohem líp. Prostě pořád stejná písnička.

Příprava na odjezd na hory má pokaždý dva potupný momenty. První je ten, když se odhodlám vyzkoušet si lyžařský/snowboardový kalhoty. Není nic horšího než den před odjezdem zjistit, že nedopnete zip. A já v nich nepotřebuju ani tak jezdit, jako hlavně padat. Pokud jsou moc obepnutý, pak se v nich poté, co hodíte na snowboardu hubu do prašanu, fakt těžko zvedá. Moje jízda už sice není jen náhodný pohyb mezi pravidelnou sérií pádů, jako tomu bylo před pár lety, ale přeci jen ty koncovky se mi občas vymknou.  Myslím tím jako zabrzdit a doskákat k vleku a vyjet na něm a nespadnout.

Dobře, kalhoty v pohodě, takže druhej potupnej moment. Když si nechávám v servisu seřídit lyže, servisman potřebuje znát mou váhu. Vážila jsem se naposledy loni v přesně stejný situaci. Tenkrát jsem smlouvala, ale nepomohlo mi to. Ted nesmlouvám, ale přemejšlím, jestli bych se neměla před vážením ve ski servisu svléknout do spodního prádla. Dobře, tak ne. Odkládám tedy kabelku, která je tak těžká, jako bych v ní měla půl bytu. Se zatajeným dechem lezu na váhu. Co to jako je? Od ledna jsem přestala pít alkohol (až na výjimky, ale fakt výjimečný), cvičím a určitě jsem se zpevnila, a ta mrcha ukazuje stejný číslo jako loni? V hlavě mi to šrotuje. No jasně… Nesundala jsem si kabát. Ten určitě váží tak deset kilo. Dobře, tak sedm a půl, ať nepřeháním. Hlavně že jsem našla vysvětlení. Můžu si v klidu nalejt dvojku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Murmus
Murmus 12. 1. 2017

Do hubenďoury mám teda daleko, ale co, nejednou jsem od chlapů slyšela názor že se má mít ženská za co chytnout a do čeho kopnout

Odpovědět
moncasei
moncasei 13. 3. 2017

Mám stejný názor.

Lakousek
Lakousek 10. 1. 2017

Já se snažím stále hubnout,ale nedaří se.

Odpovědět
moncasei
moncasei 13. 3. 2017

Jsem na tom stejně.

Ysobel
Ysobel 9. 1. 2017

To znám....shodila jsem 16 kg...je to dlouhý příběh..ale co naplat, když jím nepravidelně a mám sedavé zaměstnání. Po šesti letech jsou ty potvůrky (kila) zpět. Tak teď znovu a lépe. Vyhrála jsem na fb konzultaci s odborníkem na výživu. Tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne...jestli to vzdám dřív já, nebo ten odborník

Odpovědět
moncasei
moncasei 13. 3. 2017

Držím palce, ať to nevzdáte.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.