Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 18. 12. 2020
Líbí se mi

Necháte se očkovat proti kovidu?

KamilaK
KamilaK
Vloženo 18. 12. 2020
Líbí se mi
Necháte se očkovat proti kovidu?

Necháte se očkovat proti kovidu?

Starší známé osoby se nechávají očkovat. Jak riziko vidíte vy?

 

»Gandalf« McKellen se nechal naočkovat proti covidu! Cítím euforii, hlásí

lavný herec Ian McKellen (81), jenž se pyšní titulem sir, se nechal jako jeden z prvních britských seniorů naočkovat vakcínou proti koronaviru. Ve snaze podpořit očkování u veřejnosti se u toho slavný představitel Gandalfa z filmové série Pán prstenů nechal i vyfotit.

Herec a zároveň anglický sir Ian McKellen, známý nejenom z filmů z pera J.R.R.Tolkiena, ale také z filmové série o X-Menech, si nechal aplikovat vakcínu na covid-19. První dávku vakcíny od farmaceutické společnosti Pfizer si nechal vpíchnout v nemocnici Queen Mary University Hospital, aby tím podpořil britskou očkovací kampaň. Koneckonců vzhledem ke svému požehnanému věku se nachází v rizikové skupině lidí, pro které by nákaza koronavirovým onemocněním mohla být fatální. „Cítím euforii,“ hlásil po „včeličce“.„Gandalf" se plácnul přes kapsu: Milionový dar pro kolegy v nouzi!

 

„A samozřejmě je to bezbolestné,“ dodával pro ty, co by se očkovávání obávali právě z toho důvodu. Tento slavný divadelní i filmový herec, jehož kariéra se datuje od 60. let minulého století, samozřejmě nebyl jedinou celebritou, co podstoupila očkování. Do rukou lékařů se prozatím svěřil například jedenaosmdesátiletý rokenrolový zpěvák Marty Wilde nebo dvaadevadesátiletý herec a moderátor Lionel Blair.

Také britský hudebník Paul McCartney (78), někdejší člen kapely Beatles, nedávno prohlásil, že je přesvědčen, že „vakcína nás z toho dostane. Nechám se naočkovat hned, jak to bude možné," uvedl  v nedávném rozhovoru pro britský plátek The Sun.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 18. 3. 2021

Nechci se nechat očkovat

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 19. 12. 2020

zatím to v naší rodině nemá nikdo v plánu, tedy nevím jak rodiče, ti možná ano, jsou ve věku blížícímu se 80. letům, každoročně se nechávají očkovat i proti chřipce... Já osobně se injekcí bojím jak čert kříže, ještě 2x na to jít a "záruka" sotva rok ve mně nebudí touhu toto absolvovat...Není to odzkoušené a můj muž se jednou nechal očkovat proti chřipce a do dvou týdnů ho to doslova "porazilo", tak zle mu nebylo snad nikdy v životě...Nikdy na to znovu již nešel a za posledních 15 let nebyl ani jednou nemocný a já krom klasického nachlazení a 3x růže, kdy jsem byla na antibiotikách, jsem také žádnou chřipku ani angínu neměla

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 18. 12. 2020

Já sama nevím. Vir za rok může zmutovat.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 400
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.