Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Nytrová
Eva Nytrová
Vloženo 6. 8. 2016
Líbí se mi

Namalujte s dětmi obrázek na téma SOUZNĚNÍ, hrajte si a buďte inspirací pro druhé

Eva Nytrová
Eva Nytrová
Vloženo 6. 8. 2016
Líbí se mi
Namalujte s dětmi obrázek na téma SOUZNĚNÍ, hrajte si a buďte inspirací pro druhé

Namalujte s dětmi obrázek na téma SOUZNĚNÍ, hrajte si a buďte inspirací pro druhé

 Léto je v plném proudu a užíváme si té skvělé možnosti pobývat více se svými dětmi nebo vnoučaty. Hrajeme si, prožíváme krásné okamžiky plné dobrodružství a výjimečnosti. A co tak vytvořit něco společně? Něco u čeho si budete povídat, vzpomínat, malovat.

Chtěla bych vám nabídnout jednu možnost, která nemusí být jen o malování nebo popisování zážitků či vzpomínek. Tato společná činnost se může stát zajímavou sondou do vašich vzájemných rodinných vztahů, hodnot a můžete objevit opravdové poklady, kterými vás vaše děti obdaří. A ze zkušeností matky, babičky i pracovního postu produkční vím, že ve svém důsledku jsou to další krásné zážitky, které si neseme po celý život. Protože děti a ti dospělejší, kteří si nezapomněli hrát, mají nádherné vnímání světa.

Mezigenerační projekt OČIMA GENERACÍ, na kterém se pracovně podílím, se snaží k sobě přiblížit různé generace. A stát se součástí tohoto projektu a jeho aktivit může vlastně každý, bez ohledu na to, kolik je vám let. Od září do prosince proběhne další série mezigeneračních výstav výtvarných a literárních prací pod názvem OČIMA GENERACÍ, které v letošním roce mají téma SOUZNĚNÍ.

Více informací získáte na webových stránkách www.ocimageneraci.cz nebo FB facebook.com/ocimageneraci.

Pokud budete mít touhu a chuť se s vašimi dětmi připojit k této mezigenerační celorepublikové komunikaci budeme velmi potěšeni.

Obrázky nebo literární texty můžete zasílat stále na adresu uvedenou na webových stránkách. Protože všechny práce a příspěvky jsou evidované, můžete si o oficiální přihlášku požádat produkci projektu prostřednictvím mailu: info@ocimageneraci.cz .

Máme radost z každé přihlášené práce. Je v ní totiž vždy životní příběh a my rádi tyto příběhy představujme i jako inspiraci pro druhé. Namalujte se svými dětmi nebo vnoučaty, jak si představujete SOUZĚNÍ vy a zašlete nám tyto obrázky.

Pokud k tomu přiložíte i malé povídání, jak jste společně něco tvořili, jak tato vaše tvorba vznikala a jaké ty chvíle pro vás byly, můžete se stát inspirací pro jiné.

Krásné letní zážitky

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 7. 8. 2016

Odpovědět
Glady
Glady 7. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.