Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 14. 6. 2015
Líbí se mi

Můj Pan Božský

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 14. 6. 2015
Líbí se mi
Můj Pan Božský

Můj Pan Božský

Včera napsal po dlouhé době. Sám od sebe a rovnou básničku! Nevím jak pro jiné, ale pro mne je to vrchol romantiky, něco úžasného, něco, co už se u dnešních mužů nevidí. Tohle umí jen Pan Božský. Můj Pan Božský.   Jen on ví, co říct, kdy to říct, jak to říct, kdy a kde pohladit, objemout a poslat básničku. Umím ji zpaměti,  utkvěla mi v hlavě okamžitě. Ani scénář si nepamatuji tak rychle, jako jsem si zapamatovala jí ve 22:00 hodin. A pak usněte, po něčem tak dokonalým.  

 

„Venku leje a já taky, nad obzorem táhnou mraky...

Hledám asi díru v plotě, cítím po Tě touhu, Kotě ...“

 

A má odpověď? Taky básnička.

Něco takového musí být snem každé ženy. Co na tom, že jí psal v opilosti. Neříká se, že opilý člověk je upřímný člověk?

Když mi pak volal, použil větu které jsem hned neporozuměla. Až později, když jsem si jí znovu přehrála ve své hlavě. Zněla takto: „Není všechno zlato, co se třpytí a to co se netřpytí už není zlato. A Ty jsi moje zlato!“ Vždyť to je vyznání lásky. Nebo ne? Nalhávám si snad něco ve své naivitě?

Mužská láska je zvláštní. Ačkoliv my jim dokážeme neustále dokola opakovat jak moc je milujeme, od nich ta dvě slůvka, „Miluji Tě“ slýcháme tak málo (jestli vůbec). Ale zamysleme se nad tím víc, co je větší důkaz lásky - to, že mi bude pořád dokola opakovat ta dvě slova, nebo to, že mi svou lásku bude rovnou dokazovat. úžasnou večeří, obejmutím, komplimentem, básničkou, slůvky, která zahřejí u srdíčka. To je přece láska, to je TO miluji Tě.... Muži jsou tak jiný, nemají rádi okolo všeho spoustu řečí, ale rovnou konají. Jejich důkazy lásky jsou přímé, bohužel my ženy si jich málokdy všímáme. Není to škoda?

Každopádně včerejší večer se pro mne na dlouho stane nazapomenutelným. A Vám ostatním ženám přeji víc takových Božských!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 25. 10. 2016

Máte naprostou pravdu. Láska nejsou dvě slova ohrávaná dokolečka jak zaseknutá gramofonová deska. A skutečně, jak píšete, daleko důležitější jsou skutky, než slova

Odpovědět
Ovace
Ovace 18. 6. 2015

hezké

Odpovědět
gustawka
gustawka 18. 6. 2015

krásné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 588
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.