Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 30. 12. 2020
Líbí se mi

Mental Healing: Clemens KUBY

KamilaK
KamilaK
Vloženo 30. 12. 2020
Líbí se mi
Mental Healing: Clemens KUBY

Mental Healing: Clemens KUBY

Skutečný a zásadní pokrok našeho zdraví vyžaduje, abychom v naší společnosti začali rozvojem intuice. Celý náš vzdělávací systém, počínaje mateřskými školami a přes základní a střední školy a učiliště až po univerzity, je dosud fixován na trénování rozumu, levé mozkové hemisféry. Rozumem neboli takzvaným bdělým vědomím ale nedospějeme k moudrosti a ke kompetentnosti. Chceme-li sami sebe léčit a dále tím rozvíjet experiment lidství, potřebujeme zdroj intuice. Proto musíme trénovat i pravou mozkovou hemisféru.

Vize

Příčinou formy je idea. Ideje jsou duch - a duch je oproštěn od prostoru. Proto mohou mít ideje svou příčinu v budoucnosti. Je třeba se na svou myšlenku velmi silně soustředit, přesně si rozvážit a představit. Je zapotřebí skutečně velké soustředění. Všechny tyto myšlenky slouží ke ztvárnění  - jak se z ideje stane skutečnost. Kde se tedy bere vize? 

Na tuto otázky si kadý odpoví sám. Tajemství odpovědi spočívá ve dvou rovinách, které jsou základem našeho myšlení. Člověk a všechna větší zvířata mají mozek složený ze dvou polokoulí. Jedna polovina mozku slouží ratiu - rozumu, druhá intuici.

Intuice 

Spousta věcí, o nichž sníme nebo na které myslíme, se většinou neztvární. Máme skutečně mnoho ideí o tom, co vše by mohlo být s mělo by se udělat, ale jen malé množství z nich uskutečníme. 

Naučíme-li se pracovat s hladinou alfa. Spát musíme a když spíme, dostaneme se automaticky k intuici a prostřednictvím intuice se dostaneme k duchovní příčině nemoci. A v okanžiku, kdy si toto uvědomím, mohu to změnit. Příčinou nemoci je vždy nějaký nepříjemný příběh, jinak by člověk neonemocněl.  Chci-li se uzdravit, musím transformovat příčinu, ale pro rozum je to nemožné. Pro rozum je minulost skutečností. Zatímco pro intuici, která je mimo čas a prostor, je všechno teď. Pomocí pravidel z kvantové fyziky mohu zážitek z dřívějška prožít teď znovu a mohu to prožít jinak. Jak si představím novou skutečnost - skutečnost je to, co nemusí být pravda.

 

Clement KUBY, Mental healing, Tajemství sebeléčení a uzdravení: Eminent, 2011

Clemens Kuby, Mental healing on Vimeo

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.