Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Meghan porodila? Pohlaví a jméno dítěte prozrazeno!

KamilaK
KamilaK
Vloženo 30. 4. 2019
Líbí se mi
Meghan porodila? Pohlaví a jméno dítěte prozrazeno!

Meghan porodila? Pohlaví a jméno dítěte prozrazeno!

Mohla už vévodkyně Megan porodit? Možné to je, termín měla na neděli a podle svědků se u jejího sídla objevila sanitka i vrtulník. Královská rodina ale vše tají. Co však bylo prozrazeno je jméno a pohlaví.

Už delší dobu se spekuluje o pohlaví a jménu. Média tvrdí, že by mohlo jít o holčičku. Nahrávají tomu barvy, které Meghan použila na nedávnou oslavu v USA, kde pro své přítelkyně uspořádala večírek. 

To potvrzuje i portál The Telegraph, který tvrdí, že nejpravděpodobnější jména pro holčičku, která by si mohl královský pár vybrat, jsou Diana a Victoria. V úvahu ale připadá i Alice, Grace a Isabella.

Naopak chlapec by se mohl jmenovat Arthur, James nebo Edward. Bookmakeři navíc nezavrhli možnost, že by se Meghan a Harrymu narodila dvojčata. To ale není příliš pravděpodobné.

Zahraniční média ale nyní upozornila na jeden Meghanin starší příspěvek.  Kdysi se na Instagramu svěřila, že až se stane maminkou, její dítě dostane luxusní hodinky Cartier za 150 tisíc korun. Na zadní stranu měla nechat gravírovat iniciály "Pro M. M. od M. M.".

Co to znamená? Podle médií jméno Mary! To by ostatně potvrdilo spekulace, že dítětem prince Harryho a Meghan bude holčička. A možná už je. Vévodkyně totiž rodí v novém sídle ve Frogmore Cottage.

Spekulace o porodu podnítila i sanitka, kterou na místě o víkendu viděli novináři. Navíc se zde údajně objevil i vrtulník, podle mnoha lidí tak má Meghan už porod za sebou. Dítě totiž podle několika zdrojů mělo přijít na svět 28. dubna.

Královský palác ale zatím nic neprozradí. Poprvé nezveřejní podrobnosti o dítěti, tedy váhu, výšku, čas porodu a pohlaví. Vévodkyně Meghan a princ Harry se rozhodli, že se žádné informace zveřejňovat nebudou.

Meghan podle britských médií ani své novorozené dítě neukáže světu a lidé tak uvidí děťátko až několik dní či týdnů po porodu a do té doby může probíhat vše v naprostém utajení.

Moka Meierová, odbornice na královskou etiketu, pro The Sun uvedla, že vévodkyně z Sussexu také zřejmě poruší tradice, co se jména novorozence týče. Může si totiž vybrat prostřední jméno, které odráží její lásku k Africe nebo její americký odkaz.

 

autor článku: Libor Frýdl, stars24.cz

foto: © Instagram Meghan Markle

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 1. 5. 2019

Hlavně, aby bylo dítě zdravé.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 30. 4. 2019

ano,hlavně aby byly všichni v pořádku

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 30. 4. 2019

hudlenka
hudlenka 30. 4. 2019

hlavně, aby to bylo zdravé, ne?

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 30. 4. 2019

Ovace
Ovace 30. 4. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 30. 4. 2019

gustawka
gustawka 30. 4. 2019

musíme se nechat překvapit

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 30. 4. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 001
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.