Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 13. 8. 2020
Líbí se mi

Meditace ho'oponopono - havajská technika odpuštění

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 13. 8. 2020
Líbí se mi
Meditace ho'oponopono - havajská technika odpuštění

Meditace ho'oponopono - havajská technika odpuštění

Tato meditace ho'oponopono byla vytvoření pro léčivé účely a zlepšení kvality tvého života a zejména odpuštění. Tuto havajskou techniku odpuštění používají Havajští šamané na principu, že vnější svět je pouze odrazem a projekci toho vnitřního světa, k tomu, aby léčili jiné lidi prostřednictvím změny a léčení sebe samého.

Ho'oponopono je spojena s absolutní zodpovědnosti za svůj život. To v praxi znamená, že jsi zodpovědný nejen za své myšlenky, emoce, slova a činy, ale za vše, co vnímáš svými smysly z okolního světa. Do okolního světa ale patří i tvé tělo a jsi zodpovědný i za nemoci a problémy svého těla, ale i problémy ve tvých vztazích a dalších oblastech života. Všechny tyto věci můžeš změnit, pokud v sobě vyléčíš tu část vědomí, kterou reprezentují. Jinými slovy svět můžeš vyléčit, tak že budeš dostatečně milovat sám sebe. K tomu ti pomůže tato naše meditace, která ještě umocňuje efekt samotné techniky, pokud s ni správně pracuješ.

 

Ho'oponopono ti pomáhá léčit různé aspekty tvého života, zejména vztahy s ostatními lidmi, ale i uzdravit se z různých nemoci a zdravotních komplikaci ať už na fyzické, nebo duševní rovině a zlepšit své zdraví. Tato havajská metoda a technika také pomáhá k dosažení štěstí a vnitřní harmonie a vytvoření hojnosti na všech úrovních.

Tuto nahrávku (meditace ho oponopono) spolu s meditaci pro hluboké odpuštění zcela ZDARMA si můžeš za velice výhodnou cenu zakoupit na našem webu zde: https://cestarelaxace.cz/havajska-technika/

Slyšel jsi někdy o Ho'oponopono a havajském terapeutovi, který vyléčil celé oddělení kriminálně psychický labilních a šílených pacientů, aniž by se s nimi někdy setkal nebo strávil chvilku ve stejné místnosti? Není to vtip. Terapeutem byl Dr. Ihaleakala Hew Len. Co udělal je, že si prohlédl všechny soubory pacientů a poté je uzdravil touto silnou havajskou technikou ho oponopono.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 16. 8. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 14. 8. 2020

Pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 8. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 8. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 174
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.