Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 22. 9. 2018
Líbí se mi

Má šance na vztah

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 22. 9. 2018
Líbí se mi
Má šance na vztah

Má šance na vztah

Přestávám věřit, že v dnešní době je ještě možné mít normální vztah.

V první řadě by bylo asi fajn vysvětlit, co považuji za normální:

Vize číslo jedna:

Když mladou dívku přepadne puberta, samozřejmě chce do vztahu toho největšího grázla či frajera (nejlépe obojí ). Ten se do ní zamiluje a bude pro něho ta jediná a jeho láska k ní bude jeho divokou povahu krotit. Padadampam...tak tohle už mám dávno za sebou a vím že to neunguje.

Vize číslo dvě:

Neodkonalý muž (obtloustý, malý, škaredý nebo třeba s vadou řeči). Ten si bude vážit mého dobrého srdce a nebude mu záležet na povrchních a laciných hodnotách života.

OK...tohle bohužel taky nefunguje.

Vize číslo tři:

Nikdy se nezamiluju a pořídím si hromadu psů. Tato vize je ale často střídána záchvatem sebelítosti a rychlou změnou názorů.

Vize číslo čtyři:

Už jsem vyzkoušela dost špatných chlapů, tenhle už musí zajisté být ten pravý. Není, opět to byla jen lépe oděná verze některého z předešlých budižkničemů ale v jádru věci byl vzorec chování úplně stejný.

Vize číslo pět:

Chlap, co si už dostatečně užil se přece bude chtít už se mnou usadit. Nebude...pravděpodobně se mu po dobách dávno minulých zasteskne a začne si užívat znovu.

Vize číslo šest:

Můž stejně smýšlející, ze stejného prostředí (jsem vzdělaná vysokoškolačka, chci taky vysokoškoláka). To musí vyjít. Nemusí...vždycky je tu možnost, že přijde jinačí, které dá přednost.

Vize číslo sedm:

Muž z mého oboru! Zcela podle mých představ, beznadějná zamilovanost. Tady to zase zhatila skutečnost, že nejsem vášnvá sportovkyně a nezvládnu a ani netoužím strávi týdenní dovolenou "u moře", kde k onomu MOŘI dojedeme (chachacha) na kole! Možná kdybyste mi dali kolo a měsíc na to, abych k tomu moři dojela....ne nedojela. Po tomhle prostě netoužím.

Vize číslo osm:

Jsi fajn, ale nemiluju tě.

Vize číslo devět:

Ty jsi hrozně hezká, chytrá a spí se s tebou skvěle, ale nemiluju tě.

Vize číslo deset:

Mám tě hrozně rád, ale nemiluju tě. (Kruci mám tohle ještě zapotřebí?)

 

 

Pokračovat bych mohla dál a dál ale raději to sebetrýznění dnes ukončím doufám, že jsem alespoň pár čtenářů tímto příspěvkem pobavila. A co teda považuji já za normální? Zatím toto vyjádření nechám bez odpovědi, jelikož bych už dávno musela být v Bohnicích.

Ppřeji pěknou dobrou noc!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 23. 9. 2018

Já se například řídím tím, že by bylo fajn najít si někoho, kdo mě bude mít rád tak, jako mám ráda já sebe...ovšem že nikdo takový nikdy nebude ... vždycky se ze všech nejvíc budu mít ráda já sama ale ten někdo by se tomu mohl alespoň malinko blížit

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 23. 9. 2018

No tohle je určitě pravda, každopádně rozhodně nejsem případ, který by se neměl rád a nevážil si svých kvalit

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 23. 9. 2018

Říkám si, že nejdřív musím mít ráda sebe, aby mě mohl mít rád někdo jiný Kdo by chtěl někoho, kdo sám sebe nenávidí a nemá se rád?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 418
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.