Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dani | Nachazeni.cz
Dani | Nachazeni.cz
Vloženo 3. 10. 2016
Líbí se mi

Celebrity jsou jako my – liga je jenom ve vaší hlavě. Poznejte základní tajemství přitažlivosti

Dani | Nachazeni.cz
Dani | Nachazeni.cz
Vloženo 3. 10. 2016
Líbí se mi
Celebrity jsou jako my – liga je jenom ve vaší hlavě. Poznejte základní tajemství přitažlivosti

Celebrity jsou jako my – liga je jenom ve vaší hlavě. Poznejte základní tajemství přitažlivosti

Základní tajemství, jak zaujmout muže je velmi jednoduché. Až mě to překvapilo. Přesto funguje.

Tady je:

Stačí trocha nadšeného úsměvu a přirozené spontánnosti, a okamžitě ho zaujmete. 

A to ať má jakýkoli „vkus“.

Když si vzpomenu na muže, kteří mi někdy začali nadbíhat, většinou si dokážu vybavit situaci, kdy jsem se na ně na začátku spontánně usmála, na situaci s nějakým přátelským signálem. Jenže tento signál jsem vyslala náhodou, bez úmyslu na někoho dělat dojem.

Netvrdím, že úsměv a přirozené nadšení je jediná možnost. Ale pokud se má zaujetí rozvinout, tak přátelský signál musí dříve či později přijít.

Nejen v partnerské lásce. Přátelským signálem může vlastně kdokoli získat kohokoli. Jednoduše máme rádi lidi, kteří se k nám chovají přátelsky.

Jenže co praxe?

Je to tedy jednoduché. Otázka ale zní, jak se chovat přátelsky, když se stydíme nebo podceňujeme.

Podvědomé strachy nebo nepřijetí sebe sama, to vše nám brání se svobodně a sebevědomě projevit.

Chci, aby mě miloval sám od sebe

Když už skoro přijmete, že jste dost dobrá, tak se může objevit pocit, že nechcete někoho uhnat. Chcete někoho, kdo vás bude milovat „sám od sebe“.

Jenže ono se to nevylučuje, protože i láska může vznikat postupně. A to nemluvím o tom, že „vkus“, tedy to, zda se nám někdo líbí nebo ne, se může během chvilky změnit.

Stačí třeba, aby nám náš neatraktivní kamarád něčím připomněl našeho oblíbeného herce, a od té chvíle nám připadá přitažlivý.

Zdaleka to není jen o vzhledu. Někdy najednou jakoby otevřeme oči a vidíme v druhém člověku kvality, které jsme před tím přehlížely. A které ho dělají neodolatelným.

Přesto, když se o někoho snažíme, může se pocitově vynořit strach, jestli nás ten druhý miluje doopravdy, anebo se jen „nechal uhnat“.

audrey-hepburn-s růžovou korunkouČasto bychom radši byly princeznou, do které se muž na první pohled zamiluje a bude o ni sám usilovat.

Svoje štěstí pak vůbec nebereme do vlastních rukou.

Můžeme se s takovým přístupem divit, že nám nadbíhají takoví, které nechceme? Jak z toho ven jsem sepsala do článku: Přitahujete neatraktivní muže? Změňte to ještě dnes >>

Teď se ještě podíváme na tu ligu.

Takového muže získat nemůžu? Můžete!

Napadá vás někdy, že ten muž je příliš super a vy máte špeky, nebo vrásky, nebo cokoli jiného?

„On není moje liga. Nejsem dost krásná. Nejsem dost dokonalá.“

elizabeth-taylor-richard-burton

Mám pro nás dobrou zprávu. Liga je jenom v naší hlavě. Není ničím jiným než hloupým přesvědčením, často z časopisů a televize. Omylem jste možná tohle přesvědčení taky přijala, ale teď ho můžete odhodit.

Inspirace u celebrit

Osobně se snažím vyhýbat zprávám a bulváru ještě víc. Přesto, když se přihlašuju do e-mailové schránky, občas něco zahlédnu.

Pokud máte Seznam (případně Atlas nebo třeba Centrum), často jsou tam tak negativní titulky, že je jednoznačně lepší přihlašovat se raději přes adresu, která se zobrazí po zadání špatného hesla (nebo stačí kliknout na názvy v této větě). Žádné zprávy se na té adrese už nezobrazují, a vy tak nemusíte svoji hlavu plnit kravinami a hrůzami.

Nicméně projednou by mohly být k užitku informace ze světa „celebrit“.

Vzpomeňme na ikonického krasavce Radoslava Brzobohatého. Byl to ve své době idol? Byl. Jeho manželka, Hana Gregorová, ale není klasický prototyp modelky z časopisu. A přesto měli spokojené manželství.

Navíc, nedávno se paní Gregorová zasnoubila s o mnoho let mladším finalistou Muže roku. Nevadí kila navíc, nevadí ani vrásky. Nevadí a nevadily. Jasně, stále se objevují spekulace o úmyslech tohoto muže, ale ať je to, jak chce, ti dva spolu trávili spousty a spousty času. Skutečně spolu prožívali vztah.

A o citech pana Brzobohatého těžko může někdo pochybovat. Nejsou to tedy naše fyzické parametry, co rozhoduje o našem partnerovi. Je to naše vnitřní a vnější vyzařování.

Třeba Radoslav Brzobohatý měl nejspíše rád energické a silné ženy. Před paní Gregorovou byl ženatý s Jiřinou Bohdalovou.

Je to tedy vaše celkové vyzařování a celková osobnost, co rozhoduje. A taky vaše podvědomé přesvědčení o tom, kdo jste a koho můžete mít.

Možná se ve vás dlouho usazovala různá sebe-sabotující přesvědčení, ale váš život je teď a v tuto chvíli už jste to vy, kdo určuje svoji hodnotu a svoji budoucnost.

Mnohdy stačí si to připustit. ☀

Můžete se inspirovat třeba pramenem sebejistoty v článku Přitahujete neatraktivní muže? Změňte to ještě dnes.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 10. 2016

super

Odpovědět
Dani | Nachazeni.cz
Dani | Nachazeni.cz 4. 10. 2016

Děkuji moc.

Glady
Glady 4. 10. 2016

Odpovědět
Dani | Nachazeni.cz
Dani | Nachazeni.cz 4. 10. 2016

Moc děkuji.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.