Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 10. 2. 2020
Líbí se mi

Květiny Nairi

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 10. 2. 2020
Líbí se mi
Květiny Nairi

Květiny Nairi

Krásné květiny potěší každou ženu. Jak ale správně vybírat? Nejde jen o individuální vkus, ale i o aktuální floristické trendy. Díky květinářství Nairi už nyní víme, jaké barvy, vazby nebo druhy květin budou in v roce 2020. Nic určitě nezkazíte teplým odstínem béžové, která je přímo synonymem aktuální udržitelnosti. Slavnostní nádech dodá kyticím béžovo zlatá. Dále se prosadí světle růžová, která ale nebude nijak sladká, spíš půjde o chladnější odstín s šedým podtónem. Čtvrtou květinovou barvou roku 2020 je zelenošedá.

Vedle toho budou hitem i hravé kytice plné zářivých barev. Spojení oranžových gerber se slunečnicemi nebo růžovými orchidejemi je ideální pro odvážné cestovatelky a vlastně všechny milovnice dobrodružství. Další hlavní trend sezóny můžeme nazvat jako luxusní eleganci. Floristky z krásných rudých růží, růžových karafiátů či bílých lilií vytvoří okázalé kytice. Díky tónům červené budou dostatečně výrazné a přepychové, světlé barvy je dokonale zjemní a vytvoří z nich romantické varianty ideální na Valentýna.

Krásné květinové boxy, kytice či dekorace podle nejnovějších trendů koupíte v květinářství Nairi ve Slovanském domě a také online na jejich e-shopu. Samozřejmostí jsou i vazby nebo kompletní floristika na akce dle přání zákazníka. Vše je tvořeno z pečlivě vybraných čerstvých květin.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 10. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 11. 2. 2020

Nádherná kytice.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 2. 2020

nádhera, byť já si na květiny absolutně nepotrpím, v podstatě to pro mě jsou "vyhozené peníze", ještě tak nějaká luční kvítka v létě. Jinak než kytky, raději benzín do auta a nějaký výlet

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 173
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.