Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 24. 10. 2016
Líbí se mi

Krásná, milá a chytrá - to je vražedná kombinace

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 24. 10. 2016
Líbí se mi
Krásná, milá a chytrá - to je vražedná kombinace

Krásná, milá a chytrá - to je vražedná kombinace

Nedávno jsem někde četla článek o tom, proč je tolik žen kolem třicítky singel... Vzhledem k tomu, že za necelý měsíc mi bude 30 a jsem singel, je to pro mne aktuální téma. Ne že bych si na svůj singel život stěžovala, ale přece jen, někdy by člověk ocenil mít vedle sebe chlapa. Tak proč ale narážím jen buď na samé zoufalce nebo na zadané ženáče? 

V již zmiňovaném článku byl názor muže na kolemjdoucí třicítku, cituji „je krásná, milá a chytrá - to je vražedná kombinace, na kterou si žádný normální chlap netroufne.“ Je to opravdu tak? Opravdu jsou chlapi takoví srabi, že jim stojíme jen za to jedno? Užít si a pak se vrátit domů ke své jistotě? Čeho se vlastně bojí.... Ženy, která má svůj názor, svoji práci, koníčky, přátele. Vždyť takové ženy by si měli spíš vážit, taková žena jim nechá dostatečnou volnost, protože i ona sama jí bude vyžadovat. Nebude na nich závislá.

Netvrdím, že se toto děje ve všech případech, nechci házet všechny muže nebo ženy do jednoho pytle, ale v poslední době je těchto případů kolem mne čím dál víc. Nabízí se tedy otázka, kde je chyba? V již zmiňovaných mužích nebo v nás ženách, které jim dovolíme takto s náma jednat?

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Glady
Glady 25. 10. 2016

přesně

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 25. 10. 2016

Anetko, já se spíš ve svém okolí setkávala, dokud jsem žila v Čechách, s různou věkovou kategorií žen, které byly bez chlapa a jejich největší problémem bylo to, že nemohly najít "Vhodného adepta" pro svůj život v tom, že byly až přehnaně náročné, měly moc ideálů a vizí o tom, jak by měl skutečný život vypadat a při prvním zaškobrtnutí, nebo přesunu do nekomfortní zóny, vztahy vzdávaly. Ať už po týdnu nebo po měsíci. Vím, že přesně o tomhle tu nepíšete, spíše se zaměřujete na postoj mužů, ale pokud žena vyzařuje až moc sebejistoty, perfekcionismu, zkrátka ví se o ní, jak moc je náročná, tak ano, do takové ženy muži půjdu jen stěží. Ostatně, vy byste si vybrala někoho, kdo od Vás očekává, že budete dokonalá? Krásná, vtipná, inteligentní, trpělivá, tolerantní, skvělá kuchařka, báječná matka, úžasná milenka a kdo ví co ještě? Neříkám ani v nejmenším, že je přesně toto Váš případ, to vůbec ne. Spíše jen poukazuji na to, že tohle ženy vyžadují od mužů, aby byli bezchybní a dokonalí a když se s ženami bavíte, řeknou Vám, jak málo jim ve vztahu stačí a po půl roce společného soužití s novým partnerem, se s ním rozcházejí, pro mě, z nepochopitelných důvodů a tytam jsou jejich původně nízké nároky Podle mého vztahy nejsou moc složité, to jen my si to děláme zbytečně zamotané. Asi je to tím, jaká je dnešní doba. Omlouvám se za dlouhý komentář. Ale ráda reaguji na články, které se mi líbí. Podněcují mě tak k zamyšlení. Doufám tedy, že se nezlobíte za tak dlouhou slohovku Krásný den, Anet.ko (P.S.: Nebojte, všechno má v životě svůj smysl, vše, čím si v životě procházíme, nás nějakým způsobem obohacuje a ne vždy je nutné jít s davem a být tuctová. Využijte samoty k sebepoznání a osobnímu růstu a věřte, že všechno má svůj důvod a dopadne tak, jak má )

Odpovědět
Anet.ka
Anet.ka 25. 10. 2016

Vůbec se nezlobím, ba naopak. Jsem ráda za každý komentář, ať už kladný či záporný. A ten Váš je úžasný! Na té náročnosti něco bude, ono je hezké si určit hodnoty, požadavky a mít nějakou představu, jenomže pak se těžko hledá, protože nikdo není dokonalý a nikdy nikdo nebude k stvořen k našemu obrazu. Každopádně, co se má stát se stane a já se nechám překvapit Děkuji za krásný komentář a přeji krásný a pohodový den

hudlenka
hudlenka 24. 10. 2016

souhlasím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 404
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.