Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 8. 11. 2019
Líbí se mi

Když to v mokrých kalhotkách vibruje

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 8. 11. 2019
Líbí se mi
Když to v mokrých kalhotkách vibruje

Když to v mokrých kalhotkách vibruje

Tak tohle milý Ježíšku chci! Ne že bych toho měla málo, ale vzrušuje mě představa, že se při běžných aktivitách, které se sexem nesouvisí, udělám. Upřímně jsem hotová z mokrých kalhotek... o čem mluvím? O tomhle zázraku: https://vibratory.net/vibracni-kalhotky/.

Na tuhle věc mě přivedla kamarádka z Brna. Když jsem u ní byla na návštěvě, zastavily jsme se u vitríny jednoho sex shopu. Prý si vibrační kalhotky koupila před lety sama pro sebe a intenzivně je používala. Měla totiž velmi nudnou práci a tohle jí pomáhalo překonat šeď dlouhých dnů v kanceláři. Prý to vždy velmi rychle uteklo . A když se kalhotky dosloužily, utekla i ona. Hádejte kam? No jo, děláme ve stejném oboru .

Z Brna jsem pospíchala, takže jsem kalhotky nemohla rovnou chytit a nasadit si je do autobusu , ale chystám se na objednávku právě na https://vibratory.net/. A dle spokojenosti přidám ráda e-shop do mého seznamu: TOP české sexshopy podle Angely aneb kde nakupovat erotické hračky.

A moc se těším, až si budu hrát na nákupech, v restauraci atp. A až třeba některému z mých kamarádů nebo i klientů předám ovládač a on si mě bude ovládat jako panenku na dálkého ovládání...

No ženy, řekněte upřímně, neláká vás takhle hračka? A přiznejte se, kdo jí máte doma, který typ se osvědčil? Nejvíc recenzí je právě u těhle úsporných kalhotek: https://vibratory.net/kalhotky-s-vibracni-patronou-a-dalkovym-ovladanim/.

Přiznám se, že jsem vlhká už při týhle představě. Tak hurá na nákupy 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 166
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.