Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Když se pletou dojmy s pojmy :-)

Tornádo Lů
Tornádo Lů
Vloženo 7. 4. 2021
Líbí se mi
Když se pletou dojmy s pojmy :-)

Když se pletou dojmy s pojmy :-)

Tak jak jste trávili lockdownové velikonoce? Dostaly jste holky přes zadek a kluci přes vejce? Teda pardon, dostali jste klucí vejce?

Já budu krásná, zdravá a mladá, zaplaťpánbůh Jinak se nic zvláštního nedělo, nicméně mně pobavili dva lidi, tak třeba v tom hnusným počasí, co venku panuje, pobavím i vás.

První byl táta, kterému jsem volala v neděli a zcela rozhořčeně mi říkal „Představ si, šel jsem do sámošky a nepotkal jsem vůbec žádného koledníka.“ Kam ten svět spěje, že koledníci nechodí v neděli viď tati A včera zase říkal, „Představ si, šel jsem do sámošky a ty ku.vy měli zavřeno Budiž mu omluvou jeho věk a zaplať pánbůh, že až na tu hlavu je to pořád dobrý.

Druhý, kdo mně velmi pobavil byl přítelův ukrajinský pohůnek Někdy je ta domluva těžší, neboť třeba já už na ZŠ neměla ruštinu, takže se snažím rozumět, on se snaží trochu mluvit česky a zase ale něco nerozumí mně, ale nakonec, s rukama a nohama a někým, kdo to dopřeloží, se domluvíme… Takže přišel a povídali jsme chvilku, jak to chodí u nich na velikonoce, kdy je tam mají a jak je slaví a on se zase ptal, jak to chodí u nás. Tak mu říkáme, že na velikonoční pondělí brzy ráno chlapi vyráží a jdou vyšupat ženy a dívky z blízkého okolí. Bylo vidět, jak o tom přemýšlí a pak říká „A to nevadí manželkám?“ A my ještě: „Neeee, proooč, vždyť je to jednou za rok, je to taková česká tradice.“ Až z jeho udiveného výrazu nám došlo, jak si to přebral Ještě, že jsme mu to vysvětlili a neběhal tady dům od domu a nezavřeli ho za sexuální obtěžování.

Už se těším na 1.května, do té doby přežijte to aprílové počasí a aprílové žerty té naší vlády ve zdraví a nezblázněte se, snad už bude brzy lépe.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 8. 4. 2021

Jo jo ten Apríl trvá moc dlouho.

Odpovědět
Tornádo Lů
Tornádo Lů 8. 4. 2021

žejo, snad se dočkáme šťastného konce

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 355
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.